Marlon von Franquemont-Koster en Reinier Demeijer-Gorissen naar Fitzroy

Om verder te groeien en internationale merken beter te kunnen bedienen heeft bureau Fitzroy zich versterkt met het creatieve duo Marlon von Franquemont-Koster en Reinier Demeijer-Gorissen.

Zij waren eerder werkzaam als (freelance) CD-team bij Wunderman Thompson Amsterdam, GUT Miami en 180 Amsterdam. Waar ze voor lokale en Europese klanten werkten.

Internationale merken beter bedienen

Het duo heeft 11 jaar lang in Duitsland gewerkt bij gerenommeerde bureaus als Jung von Matt, DDB Berlin, en Innocean Berlin. Daar hebben zij internationale campagnes ontwikkeld voor merken als Nikon, eBay en Hyundai. Het werk van von Franquemont en Demeijer-Gorissen is veelvuldig bekroond met nationale en internationale onderscheidingen; onder andere bij de Cannes Lions, D&AD, Webby, Eurobest en FWA. Vorig jaar werden ze nog onderscheiden met vier D&AD Pencils, een Bronzen Lion en de ADCN Members Award voor The Bookcase for Tolerance in opdracht van de Anne Frank Stichting.

Complexe vragen simpel vertalen

Mischa Schreuder, Creative Partner bij Fitzroy: "Wij zijn erg blij met deze versterking, omdat we steeds grotere vraagstukken krijgen van merken zoals Shimano, ANWB en Playstation. Ook meer internationale vragen. Marlon en Reinier weten als geen ander hoe zij complexe vragen simpel moeten vertalen. En met hun gevoel voor esthetiek passen ze perfect bij ons bureau. Zij volgen Joey Boeters en Nik Sluijs op die elders de kans kregen om versneld zelf te gaan ondernemen."

Marlon von Franquemont-Koster: "De vonk sloeg over toen we de founders van Fitzroy in Cannes ontmoetten. Er was meteen een klik, persoonlijk en professioneel. Fitzroy is strategisch sterk en maakt creatief onderscheidend werk. Nu we de kans krijgen om samen te gaan werken, hebben we deze met beide handen gepakt."

www.fitzroy.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Aangiftecampagne roept 9,6 miljoen mensen op

06-03-2026 | 14:16:00
Belastingdienst is gestart met de publiekscampagne Aangifte inkomstenbelasting.

BZK zet stemmers op een voetstuk in verkiezingscampagne

06-03-2026 | 10:55:27
Onder de titel Elke stemmer verdient een standbeeld worden stemmers centraal gezet.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior HR/OPS manager

06-03-2026 | 08:49:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Junior HR/OPS manager - Fulltime · Amsterdam

Bob Koigi: De burn-out achter de groei van social media

06-03-2026 | 08:42:10
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn

05-03-2026 | 21:07:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Katja Bauer en Aranka Staijen, beiden Consulting Partner bij 3MO
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.