Erwin van Luit voorzitter Magazine Media Associatie MMA

De Algemene Ledenvergadering van de Magazine Media Associatie MMA, de branchevereniging die de belangen van magazine uitgevers in Nederland behartigt, heeft Erwin van Luit verkozen tot de nieuwe voorzitter. De ALV stemde unaniem in met de voordracht van het Algemeen Bestuur.

Van Luit is CEO bij Roularta Media Nederland en volgt Luc van Os op, die na acht jaar de voorzittershamer overdraagt. Van Os maakte zeventien jaar deel uit van het MMA-bestuur.

Erwin van Luit: “De magazinemarkt is een markt die volop in beweging is, veel perspectief biedt maar zeker ook met flinke uitdagingen te maken heeft. Ik ben vereerd om vanuit mijn nieuwe rol als voorzitter een bijdrage aan de branche te mogen leveren. Ik kijk er enorm naar uit om vanuit de MMA onze leden te ondersteunen bij deze toekomstige uitdagingen en om hun belangen te behartigen.”

www.mma.nl


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Corendon: na afscheid Cor en Don, Fitzroy creatief bureau

25-11-2025 | 20:55:24
Corendon heeft na een pitch die in september 2025 was uitgeschreven, Fitzroy als creatief bureau verkozen

Fightclub geeft ticket weg voor BAM Congress 2025

25-11-2025 | 16:35:00
Fightclub organiseert een actie waarbij deelnemers kans maken op een ticket voor het BAM Congress 2025.

Smirnoff start wereldwijde Why Change a Good Thing-campagne

25-11-2025 | 14:28:26
De campagne richt zich op de culturele positie van het merk en de nadruk op constante smaak en kwaliteit.

Dirk van den Bosch: iO is agency, tech én consultancy

25-11-2025 | 12:04:00
In een gesprek met Bas Vlugt vertelt Dirk van den Bosch hoe iO werkt op het snijvlak van technologie, creatie, marketing en consultancy

Rick Franx: Social-first en bewijslast bij Abovo Maxlead

25-11-2025 | 11:31:00
In een gesprek met Marketing Report vertelt Rick Franx hoe de verschuiving van creatie naar bewijslast het werk fundamenteel verandert
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.