Daniel Kok Head of Strategy & Creative LINDA.

LINDA. benoemt Daniel Kok tot Head of Strategy & Creative. In deze functie zal hij zich onder andere richten op de strategische koers die LINDA. met klanten en bureaus uiteenzet om zo business partnerships verder uit te bouwen. Hij zal – samen met het team van LINDA. en Talpa Het Bureau – inhoudelijk creatief meedenken over branded content concepten voor klanten. Daniel werkte eerder als creatief voor LINDA.

Daniel Kok terug bij LINDA.

Linda Jansen, commercieel directeur LINDA.: "Daniel is sterk in het bedenken van creatieve oplossingen voor onze klanten die naadloos aansluiten bij de kernwaarden van LINDA. Daarnaast ligt de focus op het verder uitbouwen van onze strategische commerciële frameworks, voor onze klanten en in samenwerking met bureaus. Dit speerpunt, in combinatie met creatie, komt perfect samen in de rol van Daniel. Zijn brede netwerk in de media kan hij hierbij goed inzetten."

Daniel Kok: "Toen ik vorig jaar vertrok voor een mooi media-avontuur, zijn LINDA. en ik elkaar een beetje gaan missen. We raakten weer in gesprek over deze rol en ik werd daar steeds enthousiaster over. Geholpen door veel enthousiaste appjes van het team was het voor mij snel duidelijk. Strategie, creativiteit en storytelling inzetten voor geweldige klanten, voor het mooiste mediamerk van Nederland, daar heb ik enorm veel zin in."

Nieuwe functie Karin Swerink

Met het vertrek van Marije Knevel, die hoofdredacteur www.LINDA.nl was, voert LINDA. nog een andere interne wijziging door. Per 1 februari wordt Karin Swerink benoemd tot algemeen hoofdredacteur. Haar huidige taken en verantwoordelijkheden voor print worden daarvoor uitgebreid met online en social.

Foto: ByAng

www.linda.nl

www.talpanetwork.com


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Johan van der Zanden over Jeroen van Koningsbrugge

04-09-2025 | 13:11:00
[Interview] Johan van der Zanden over de nieuwe supermarktmanager Daan, gespeeld door Jeroen van Koningsbrugge

Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn

04-09-2025 | 13:00:37
Albert Heijn heeft acteur Jeroen van Koningsbrugge gepresenteerd als het nieuwe gezicht in de reclamecampagnes.

Fama Volat lanceert Hartmakers-campagne voor Hart van Brabant

04-09-2025 | 12:55:10
Onder de titel Word Hartmaker van Hart van Brabant heeft Fama Volat een campagne ontwikkeld voor de regio, voorheen bekend als Midden-Brabant.

ESH Media sluit netwerk aan op Cäsar-platform

04-09-2025 | 12:43:00
Hierdoor zijn de meer dan 4.750 dubbelzijdige A0-displays van de exploitant nu beschikbaar via het Cäsar Dataloket.

Masha Kodden CMO De Koffiejongens

04-09-2025 | 12:37:00
Zij sluit zich aan bij het koffiemerk op een moment dat het bedrijf zijn merkcampagne Op avontuur tussen de grote jongens lanceert.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.