Fisherman's Friend eerste TikTok adverteerder in Nederland

Fisherman's Friend heeft TikTok toegevoegd aan haar FF Doorbijten zomercampagne. Fisherman’s Friend is voor zover bekend het eerste merk dat adverteert op TikTok in Nederland.

In de zomercampagne maakt Fisherman’s Friend gebruik van een animatie stijl en worden voornamelijk digitale kanalen ingezet.

Joost van de Sande, marketing Manager bij Concorp en verantwoordelijk voor Fisherman's Friend: "Het toevoegen van TikTok past goed bij de doelstelling om relevanter te worden voor een jongere doelgroep."

Animatiestudio Animate the World en online marketing bureau Yonego zijn verantwoordelijk voor de creatie en media-inzet van de campagne. TikTok-bureau Zensert faciliteert hierbij de uitlevering, aangezien de TikTok advertising interface nog niet beschikbaar is in Nederland.

Tot op heden werden er in ons land enkel internationale app- en Spotify lijst promoties gedaan.

Sander Gielen, verantwoordelijk voor betaalde kanalen bij Yonego: "Ik ben positief verrast door het bereik en vooral ook door het boven verwachting grote engagement van het publiek. Het springt er natuurlijk extra uit omdat we de eerste zijn met een dergelijke campagne. Maar we hadden niet verwacht dat we in slechts één dag al meer dan 21.000 likes en honderden reacties zouden krijgen; we zijn benieuwd hoe dit zich verder gaat ontwikkelen."

De video op Tiktok is hier te vinden.

Credits: 
Klant: Fisherman’s Friend | Verantwoordelijk bij klant: Joost van de Sande & Sophie Leijten | Concept & Productie: Animate the World | Online Marketing: Yonego | TikTok enablement: Zensert

www.fishermansfriend.com
www.yonego.nl

 

 

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Innocent en DCVF zetten superscanner opnieuw in

18-09-2025 | 15:46:00
Innocent en bureau DCVF hebben de superscanner ontwikkeld: een activatie die voorbijgangers koppelt aan een passende super smoothie

Ministerie en Monks starten campagne Blijf in beeld

18-09-2025 | 13:11:02
Het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) start samen met bureau Monks de campagne Blijf in beeld

[Vacancy] Initiative has a position for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative

18-09-2025 | 09:04:00
Initiative is directly looking for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative - Netherlands

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.

DEPT ontwikkelt More Time for Life-campagne voor Brother

17-09-2025 | 15:28:51
Brother is een Europese campagne gestart in vijftien landen om zijn inkjetprinters voor kleine bedrijven en thuiskantoren te promoten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.