WeightCare gaat op in WeCare; Fightclub ontwikkelt positionering en campagne

Na 25 jaar verdwijnt de marktleider in gewichtsmanagement producten, Weight Care, van de markt. De producten zijn samengevoegd met het reeds bestaande WeCare, dat aftrapt met een andere positionering en campagne, ontwikkeld door Fightclub.

Marleen van der Maarel-Timmermans, Category Marketing Manager Active Nutrition Benelux: “We zien al een tijdje dat de traditionele manier om gezondheids- en gewichtdoelen te bereiken is veranderd. Het draait niet langer alleen om voeding, maar ook om lichaamsbeweging en jezelf goed voelen. Daarnaast zijn afvallen en afslanken uitdagende onderwerpen: iedereen heeft een andere aanpak nodig. Er is geen ‘one size fits all’ en steeds meer mensen worden zich daar bewust van. Maaltijdvervangers alleen zijn niet langer voldoende om aan de behoeften van onze klanten te voldoen.

Na gedegen marktonderzoek is besloten om onder 1 merknaam verder te gaan: WeCare. Hiermee komt de merknaam WeightCare te vervallen. De productrange biedt nu een nóg completer antwoord voor een gezonde leefstijl. Of iemand nu wil werken aan het behoud van een gezonde levensstijl of juist stappen wil zetten naar een beter gewicht, wij ondersteunen met onze producten en programma’s om het te bereiken en te behouden.”

Lisa Knapen, merkstrateeg bij Fightclub: “WeCare is ontwikkeld op basis van meer dan 50 jaar ervaring in voeding en gewichtsbeheer, afgestemd op de vrouw. Tegelijk zien we in de wereld van vandaag dat er een hoop uitdagingen zijn bijgekomen. Ook al zou je het graag willen, een gezonde levensstijl heeft niet altijd de hoogste prioriteit, naast een carrière, kids, een relatie of je cyclus, die voor elke vrouw een andere impact heeft. Je kunt de motivatie om gezonder te leven makkelijk verliezen, en dan kan de struggle best eenzaam voelen. Daarom wilden we duidelijk maken dat je er met de voedingsproducten en op maat gemaakte programma’s van WeCare niet alleen voor staat. Vandaar het thema ‘Samen lekker fit’.”

Creatieve concept

Stephanie van Vliet, copywriter bij Fightclub: “Als je WeCare heet dan betekent dit dat je ergens om geeft. Met het creatieve concept brengen we het verhaal dat in de merknaam verborgen zit tot uiting. WeCare geeft om de ambities, de behoeften, de dromen en de uitdagingen die vrouwen in het dagelijks leven tegenkomen. Een lekkere koolhydraatarme pasta, een high-protein bar of een maaltijdvervangende shake kan dan precies de voeding zijn die je helpt gezond te leven, maar ook te genieten.”

Sid van Zijp, Art-Director bij Fightclub: “Ook al is de naam WeCare Engels, de nieuwe positionering en campagne hebben we exclusief voor Nederland ontwikkeld. Die dichtbijheid wilden we voelbaar maken in de executies. Met de Nederlandse regisseur en fotograaf Ruby Cruden hebben we een campagne geschoten waar de energie en het optimisme vanaf spat. We willen een gevoel achterlaten dat gezond leven leuk en lekker kan zijn, ook wanneer de dagelijkse realiteit vol zit met andere dingen die je daarvan zouden kunnen afleiden.”

Credits:
Merk: WeCare | Category Marketing Manager Active Nutrition Benelux: Marleen van der Maarel | Managing Director Benelux: Anne Breedenraedt | Product Manager Active & Advanced Nutrition: Rochèlle Lodik | Digital Communication & E-commerce: Sebastiaan van Aard |

Brand & Performance Agency: Fightclub | Creative Director: Richard Hol | Copywriter: Stephanie van Vliet | Art Director: Sid van Zijp | Senior Designer: Martino Pelupessy | Designer: Maud de Koning | Merkstrateeg: Lisa Knapen | Producer: Jelle Smidt | Partner & Client Management: Bram Verbogt | Project Manager: Doreen Lammerse-Bonté

Productiemaatschappij: Vigics | Regisseuse en fotografe campagnebeelden: Ruby Cruden 

Producer: Dwight Groot

www.fightclub.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Cees Faes: De handschoenen uit

02-10-2025 | 14:57:41
We hebben een nieuw manifest: de Pitchcode 2025.

Cees Faes: Het wordt B. Maar dan met een beetje C. In de stijl van A

25-09-2025 | 10:20:00
Eén van de inzichten die ik destijds tijdens mijn studie meekreeg en sindsdien dagelijks in de praktijk zie, is het verschil in machtsafstand

ICMA 2025 - De Klimaatlaars

22-09-2025 | 13:57:00
Om de abstracte waarde van het Waterschap tastbaar te maken, werd de ‘Klimaatlaars’ gelanceerd

Dennis De Cat: We zijn 99 procent klaar voor de toekomst

20-09-2025 | 12:18:00
Marketing Report spreekt in Antwerpen met Dennis De Cat, CEO van Fightclub. Het bureau heeft vestigingen in zowel Antwerpen als Breda en telt in totaal 130 medewerkers

Bram Verbogt: Everything is fair in love and marketing

16-09-2025 | 12:00:03
In aanloop naar de Influencer & Content Marketing Awards 2025 spreken we met de juryleden. Vandaag spreken we met Bram Verbogt

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Nutricia start campagne tegen dreiging ondervoeding

03-10-2025 | 11:27:00
Uit onderzoek van Markteffect blijkt dat 85 procent van de Nederlanders zich (bijna) nooit zorgen maakt om zelf risico te lopen op ondervoeding.

Bob Koigi: Merken profileren zich als wereldwijde probleemoplossers

03-10-2025 | 11:10:58
Wereldwijde uitdagingen zijn te groot voor overheden of NGO’s om alleen aan te pakken. Steeds vaker stappen grote merken in dit domein

MediaMarkt brengt "Ik ben toch niet gek!" terug

03-10-2025 | 10:21:00
De slogan, die vanaf oktober weer te zien is in alle campagnes, krijgt een eigentijdse invulling die aansluit bij de huidige tijdsgeest.

[Vacatures] Springbok zoekt een Medior Projectmanager Marketing Automation

03-10-2025 | 09:47:00
Springbok is per direct op zoek naar een Medior Projectmanager Marketing Automation - Den Bosch

[Vacatures] PINK zoekt een Senior Social Advertising Consultant

03-10-2025 | 09:12:00
PINK is per direct op zoek naar Senior Social Advertising Consultant - Groningen  •  32-40 uur
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.