Persuade ontwikkelt meerjarige merkcampagne voor Intratuin

Intratuin introduceert een aangescherpte merkstrategie met het thema Blijf je verwonderen. Intratuin. De meerjarige campagne is ontwikkeld door lead agency Persuade en moet bijdragen aan het versterken van de marktpositie van het tuincentrum.

Waar Intratuin van oudsher bekendstaat om zijn groene assortiment, profileert het merk zich inmiddels breder. Consumenten kunnen er het hele jaar terecht voor inspiratie voor huis en tuin. De campagne legt de nadruk op verwondering als verbindend element in de merkbeleving.

Verwondering als merkbelofte

Volgens Michiel Rijshouwer, creative director bij Persuade: "Rond kerst is Intratuin voor veel bezoekers een echte attractie. Maar de natuur biedt het hele jaar door aanknopingspunten voor verwondering. Als je maar goed kijkt. Die verwondering verrijkt ons leven. Een sterke belofte die Intratuin echt een unieke plek in de markt geeft. De campagne nodigt uit om anders te kijken, meer te zien, te ruiken, te voelen en te beleven."

Met het nieuwe merkthema wil Intratuin inspelen op de zintuiglijke ervaring in de winkels. Een bezoek moet aanvoelen als een moment om ideeën op te doen en op te laden.

Ambitie als belevingsformule

Lobke Samallo, marketingmanager bij Intratuin: "Veel mensen bezoeken Intratuin niet alleen om iets te kopen; het is echt een dagje uit. De nieuwe campagne past bij onze ambitie om uit te groeien tot de meest geliefde belevingsformule van Nederland. Een plek waar mensen rondkijken, ideeën opdoen en met nieuwe inspiratie naar huis gaan."

Na de campagne rond kamerplanten in januari start Intratuin in week 12 met de lentecampagne. Daarin positioneert het merk zich als de plek waar de lente begint en waar bezoekers de geur van het seizoen als eerste kunnen ervaren.

360 graden uitrol

De campagne wordt breed uitgerold via tv, radio, online, social, folder en in de winkels. Daarmee krijgt het nieuwe merkthema gedurende het jaar een vaste plek in de communicatie van Intratuin.

www.persuade.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder

22-05-2026 | 10:21:25
Na eerdere samenwerkingen met Ireen Wüst en Marco Schuitmaker bouwt het merk verder aan een campagne rond motivatie, toegankelijkheid en betaalbaarheid.

[Vacatures] Persuade zoekt een Creative Asset Designer / Video Editor

20-05-2026 | 07:19:00
Persuade is per direct op zoek naar Creative Asset Designer / Video Editor • (ca 28 - 32 uur p/w)

Persuade ontwikkelt WK-campagne voor Electro World

18-05-2026 | 16:14:00
De campagne bouwt voort op het merkplatform Echt voor jou, dat het bureau in 2022 ontwikkelde voor de formule.

Antal van Pelt: Het gerecht dat alles verpest

01-04-2026 | 11:34:00
We maken iets goeds. Maar te weinig mensen zien het uiteindelijk. We bedenken iets scherps. Maar het wordt gladgestreken.

Zeeman zet echte klanten centraal in campagne

27-02-2026 | 13:08:00
De campagne is ontwikkeld door lead agency Persuade.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.