[Vacatures] Blue Circle zoekt naar een Freelance redacteur RTL Boulevard Online

Blue Circle is per direct op zoek naar een:

Freelance redacteur RTL Boulevard Online

Ben jij helemaal thuis in de wereld van entertainment en maak jij waanzinnige content? Wil jij onderdeel zijn van één van Nederlands’ sterkste entertainmentmerken? Wij zijn op zoek naar een freelance redacteur die verder meebouwt aan het online platform van RTL Boulevard. We zoeken iemand die helemaal thuis is in de wereld van entertainment en dat nieuws samen met het team als allereerste wil brengen.

Iemand die nieuws over Ronnie Flex en Famke Louise als eerste wil brengen. Iemand die snapt wanneer een artikel lengte verdient, of juist kort en bondig gehouden moet worden. Iemand die niet bang is om de telefoon te pakken en te zorgen dat de waarheid boven tafel komt.

Wanneer kan ik solliciteren?

  • Je hebt een relevante HBO- of WO-opleiding.
  • Minimaal 2 jaar soortgelijke ervaring.
  • Je bent een ster in de Nederlandse taal, zowel schriftelijk als mondeling.
  • Je weet wat de doelgroep wil lezen, waar ze op klikken en hoe je interactie genereert.
  • Je snapt hoe je verschillende vormen van content het beste kunt inzetten, van longreads tot snappy items.
  • Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit en bent ook bereid in de avonden te werken.
  • Je bent 2 tot 3 dagen per week op freelance basis beschikbaar
  • SEO schrijven is je standaard
  • Je hebt affiniteit met entertainment
  • Je kunt werken onder tijdsdruk en bent stressbestendig

 

Wil jij graag onderdeel uitmaken van het team van RTL Boulevard online en ben jij het creatieve en ambitieuze talent dat wij zoeken? Solliciteer hier.

www.bluecircle.nl
www.fremantle.nl
www.rtlboulevard.nl

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een SEA Specialist

21-11-2025 | 12:02:00
De Nieuwe Zaak (DNZ) is per direct op zoek naar SEA Specialist - Hybride, Zwolle

Being There wint pitch en lanceert Europese Melitta-campagne

21-11-2025 | 11:33:23
Always up for good coffee gaat deze maand live in NL, Zweden, Duitsland en Frankrijk en wordt via online kanalen, social en op de winkelvloer uitgerold.

Roorda en CoMensha roepen op om mensenhandel uit te sluiten

21-11-2025 | 11:16:00
Het initiatief vraagt aandacht voor signalen van uitbuiting, omdat slachtoffers vaak onzichtbaar blijven. Veel Nederlanders herkennen deze signalen niet

Glenn da Silva & Bente van Deventer: UNLIKE bouwt merken via social

21-11-2025 | 10:51:25
Glenn da Silva en Bente van Deventer van UNLIKE spreken met Bas Vlugt over de manier waarop social het vertrekpunt vormt voor merkontwikkeling

KPN opent de lijn om te appen met Sint

21-11-2025 | 08:55:21
Via een online ouderportaal kunnen ouders gegevens over hun kinderen invoeren, zoals naam, leeftijd en interesses.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.