Selmore breidt management uit met Tom Stoffels

In het jaar dat Selmore Creative Agency 18 jaar bestaat, krijgt het bureau er een partner bij. Tom Stoffels, head of account, treedt toe tot het management en krijgt daarmee een grotere rol binnen het bureau.

Tom Stoffels werkt ruim 6 jaar bij Selmore. Begonnen als accountdirector maakte hij een paar jaar geleden de stap naar head of account. Daarmee nam hij al een deel van de taken over van Anja Froeling, managing partner van Selmore.

Anja Froeling: “Tom heeft de afgelopen jaren bewezen van grote waarde te zijn voor Selmore. Zijn nieuwe rol binnen het dagelijks management gaat zorgen voor de nodige vernieuwing en groei van het bureau. Tom brengt altijd een flinke dosis frisse energie mee, voor welke uitdaging we ook staan.”

New business realiseren

Eén van de belangrijkste verantwoordelijkheden voor Stoffels is new business. Uit een uitgebreide analyse blijkt dat Selmore een goede naam heeft bij marketeers die ervaring hebben met het bureau. Een actiever new business beleid moet ervoor zorgen dat grote klanten die het bureau nog niet kennen ook de kracht van Selmore gaan zien.

Tom Stoffels: “Onze Guiding Idea-filosofie heeft zich echt bewezen. Kijk naar ŠKODA en ASN bank. Twee totaal verschillende merken, maar allebei een Gouden Effie en Consistent Accent, dat zegt wel wat. We willen dat voor meer merken bereiken. We werken nu ook hard aan de Guiding Ideas voor nieuwe klanten als Nationale Bioscoopbon, Videoland en Expert. En hebben honger naar meer.”

www.selmore.com


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Nutricia start campagne tegen dreiging ondervoeding

03-10-2025 | 11:27:00
Uit onderzoek van Markteffect blijkt dat 85 procent van de Nederlanders zich (bijna) nooit zorgen maakt om zelf risico te lopen op ondervoeding.

Bob Koigi: Merken profileren zich als wereldwijde probleemoplossers

03-10-2025 | 11:10:58
Wereldwijde uitdagingen zijn te groot voor overheden of NGO’s om alleen aan te pakken. Steeds vaker stappen grote merken in dit domein

MediaMarkt brengt "Ik ben toch niet gek!" terug

03-10-2025 | 10:21:00
De slogan, die vanaf oktober weer te zien is in alle campagnes, krijgt een eigentijdse invulling die aansluit bij de huidige tijdsgeest.

[Vacatures] Springbok zoekt een Medior Projectmanager Marketing Automation

03-10-2025 | 09:47:00
Springbok is per direct op zoek naar een Medior Projectmanager Marketing Automation - Den Bosch

[Vacatures] PINK zoekt een Senior Social Advertising Consultant

03-10-2025 | 09:12:00
PINK is per direct op zoek naar Senior Social Advertising Consultant - Groningen  •  32-40 uur
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.