Publicis Groupe huurt bedrijfspand in Amsterdam-Schinkel

De Nederlandse tak van Publicis Groupe heeft het bedrijfspand Staal-Kade gehuurd in het bedrijvengebied Amsterdam-Schinkel. Dit hebben vastgoedpublicaties als Vastgoedmarkt bekend gemaakt.

Publicis Groupe heeft daarbij een langdurige huurovereenkomst afgesloten. Het gaat om 4.100 m2 aan kantooroppervlakte. Flow Real Estate Development is de eigenaar van het gebouw. Publicis Groupe dat zowel met een creatieve tak als een mediabureautak actief is, is in Nederland de afgelopen jaren gevestigd geweest op de Wilgenweg in Amsterdam-Noord. Het bedrijventerrein Schinkel dat ingeklemd zit in de hoek van de A10-Zuid en A10-West, herbergt meer creatieve en mediagerelateerde bureaus.

Publicis Groupe zegt desgevraagd naar verwachting eind 2026 te zullen verhuizen, maar een concrete datum is er nog niet.

www.publicisgroupe.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

Publicis Groupe neemt AI-platform AdgeAI over

16-03-2026 | 12:40:00
Publicis Groupe neemt AI-platform AdgeAI over. Het platform meet en optimaliseert de prestaties van creatie en video op basis van data.

Publicis Media lanceert Media Academy met Beeckestijn

11-03-2026 | 13:19:00
Publicis Media start samen met Beeckestijn Business School en Digiship de Media Academy.

Sven Huberts wordt Global President van LePub

19-02-2026 | 09:11:18
Met de aanstelling wil het bureau de internationale groei versnellen en de wereldwijde organisatie verder structureren.

Publicis Groupe: omzetgroei bij stijgend operationele winst; netto winst stijgt niet

04-02-2026 | 09:43:00
Publicis Groupe heeft over 2025 een omzet van 14,5 miljard euro gedraaid. Dat is 5,6 procent meer dan in 2024. Het operationele resultaat steeg naar 2,39 miljard euro. (was 2,2 miljard euro). Het netto resultaat bleef stabiel
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.