[Podcast] &.media group ADNIGHT 2022: Martijn Brons en Roos Zegers

Tijdens ADNIGHT 2022 opende &.media group de deuren. Op deze feestelijke avond werden in samenwerking met Marketing Report drie ramvol bezochte sessies georganiseerd over het vak. Elk van deze sessies is verwerkt in een podcast.

In deze aflevering gaat Peter Wybenga in gesprek met Roos Zegers, Senior Advisor Brand PR & Media bij Heineken en Martijn Brons, Strategy Director bij &.agency. Ze geven tips over hoe je influencers het beste kunt inzetten voor jouw merk en delen hoe een groot en succesvol merk als  Birra Moretti dit heeft toegepast.

Martijn Brons: "Wij zijn een digital story telling agency. Wij beginnen altijd bij het merkverhaal; wat maakt het merk uniek? Dan gaan we kijken naar de doelgroepen. Niet alleen naar de demographics maar ook: hoe ziet het leven van de doelgroepen eruit? Daarop ontwikkelen wij een strategie. Welk verhaal willen we vertellen, hoe brengen we de boodschap over..."

Roos Zegers: "Wij wilden graag een lange termijn influencer-strategie gaan opzetten voor ons merk Birra Moretti. Voorheen ging het er bij influencer marketing vooral om dat het er leuk uitzag, &.agency is een bedrijf dat resultaten daadwerkelijk kan onderbouwen met relevante data..."

Luister deze boeiende podcast hier:

www.and-media.group
www.and-agency.com


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: De toekomst van tv-metingen ligt in big data

05-09-2025 | 12:26:13
Door de explosie van streamingplatforms, on-demand content en gefragmenteerd kijkgedrag hebben traditionele meetmethoden moeite om het tempo bij te houden

Closed on Monday toont avontuur met De Koffiejongens

05-09-2025 | 09:27:58
Closed on Monday heeft voor De Koffiejongens een landelijke campagne ontwikkeld die de nieuwsgierige houding van het koffiemerk centraal stelt.

[Vacatures] TBWA zoekt een Brand Coordinator (NL)

05-09-2025 | 09:01:00
TBWA is per direct op zoek naar Brand Coordinator (NL) - Full-time  \  Amsterdam

Johan van der Zanden: Jeroen past perfect bij ons merk

04-09-2025 | 13:11:00
[Interview] Johan van der Zanden over de nieuwe supermarktmanager Daan, gespeeld door Jeroen van Koningsbrugge

Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn

04-09-2025 | 13:00:37
Albert Heijn heeft acteur Jeroen van Koningsbrugge gepresenteerd als het nieuwe gezicht in de reclamecampagnes.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.