Mariëlle Rooswinkel Chief Communication Officer bij Maandag
Maandag heeft Mariëlle Rooswinkel aangesteld als Chief Communication Officer. Ook wordt ze onderdeel van het directieteam van Maandag.
Mariëlle Rooswinkel komt van Intergamma, waar ze als marketingcommunicatie & formule manager zowel voor de merken GAMMA als Karwei verantwoordelijk is geweest. Daarnaast is ze bestuurslid van de Stichting Adverteerdersjury Nederland (SAN) en jury lid van de Effie in de categorie Branded Customer Experience.
Haar opdracht bij Maandag is om de marketingcommunicatie discipline te versterken en daarmee te helpen aan het verdere succes.
Mariëlle Rooswinkel: “Ik zat na 5,5 jaar Intergamma eigenlijk nog steeds goed op mijn plek. Maar zoals het cliché zegt: deze kans kon ik niet laten lopen. Maandag is een fantastisch bedrijf, ambitieus en met een mooie visie op werken. Het gaat goed met Maandag en ik ga heel hard mijn best doen om samen met alle mensen het bedrijf nog een stapje verder te brengen. Ik heb nu al ongelofelijk veel zin in Maandag.”
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s
Bob Koigi: Reizen blijft overeind, marketeers optimistisch
CJ de Melker: abonnementsmodel voor creatieve samenwerking
Fightclub en The Finest PR bundelen krachten voor Rueda
PINK vertaalt attractieconcept naar campagne
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert