KPN benoemt Dave Frauenfelder tot VP Brand, Marketing Communicatie & Sponsoring

KPN heeft Dave Frauenfelder benoemd tot Vice President Brand, Marketing Communicatie & Sponsoring. Hij had deze  functie sinds 1 januari 2023 op interim-basis. Daarvoor was hij 10 maanden lang op interim-basis Manager Marketing Communicatie bij KPN. Daarmee is Dave Frauenfelder de opvolger van Yvette Belt-Beekman, die Managing Director is geworden bij reclamebureau Alfred.

Eerder bij KPN

Hij werkte van december 2015 tot januari 2020 voor concurrent VodafoneZiggo, waarbij hij vanaf januari 2017 Head of Media, Communications & Brand Publishing was. Tot september 2014 werkte hij ruim 5 jaar voor KPN waarbij hij onder meer Manager Brand Communications Consumer Market was. Daarnaast heeft hij voor diverse merken gewerkt, zoals Bugaboo en Holland Casino.

Als onderdeel van het Management Team Merk en Communicatie (onder leiding van Bartho Boer) is Dave Frauenfelder onder andere verantwoordelijk voor de integratie van de merkpositionering in alle communicatiekanalen van KPN.

Thuiskomen

Dave Frauenfelder:: “Het is een enorme eer om het stokje over te nemen van Yvette Belt-Beekman. KPN is een van de mooiste merken van Nederland en ik ben ontzettend blij met deze kans om samen met het team het KPN-merk verder te laten groeien. Dit is de enige rol waarbij ik mijn eigen ondernemerschap wil parkeren en inzetten voor het collectief. Het voelt echt als thuiskomen en ik krijg ontzettend veel energie van de groene mindset, intern en bij onze partners.”

Chantal van der Walle

Sinds 1 april 2023 is ook Chantal van der Walle bij KPN gestart als manager marketingcommunicatie. Ook Chantal van der Walle is geen onbekende in de telecomwereld, zij werkte eerder bij T-Mobile. Daarnaast heeft zij gewerkt bij mediabureau UM en de KNVB als Hoofd Merk & Identiteit.

Chantal van der Walle: “Mijn eerste maanden bij KPN zijn geweldig. Ik ben in een warm, groen bad terechtgekomen. Er zit veel energie en passie in het team, waar ik heel blij van word. We gaan met elkaar en de bureaus nog heel mooie dingen laten zien.”

Bartho Boer, Chief Corporate Communications & CSR bij KPN: “Met Dave Frauenfelder en Chantal van der Walle hebben we twee aanjagers aan boord gehaald die het KPN-merk kunnen laten groeien en bloeien. Dave heeft de vrolijke volharding die nodig is om de goede ideeën concreet handen en voeten te geven. Chantal brengt drive en frisse energie om samen met het team en onze bureaus creatief topwerk te maken dat past bij een bedrijf als KPN.”

www.overons.kpn

Lees ook:

Dentsu en KPN tonen kat Louis in filmische kerstcommercial

04-12-2025 | 12:00:00
KPN komt deze feestdagen met een kerstcampagne rond kat Louis, waarbij iedere scène is gemaakt met generative AI.

KPN opent de lijn om te appen met Sint

21-11-2025 | 08:55:21
Via een online ouderportaal kunnen ouders gegevens over hun kinderen invoeren, zoals naam, leeftijd en interesses.

Stukje Van Mij uitgeroepen tot beste PR-campagne

05-11-2025 | 08:44:00
De KPN-campagne Stukje Van Mij is tijdens de Global SABRE Awards uitgeroepen tot de beste PR-campagne ter wereld.

Genomineerden Gouden Loeki Q3 zijn bekend

03-11-2025 | 10:27:00
Kruidvat is twee keer genomineerd met campagnes rond duurzaamheid en beauty. Ook de commercial van de Politie en Omroep MAX springt in het oog
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public ontwikkelt kerstcommercial ALDI met Andy van der Meijde

06-12-2025 | 20:00:00
De door Joe Public ontwikkelde kerstcommercial van ALDI brengt met Andy van der Meijde brengt dit jaar de boodschap Bij ALDI kan je meer kerst vieren.

Hotel L’Amour ontwikelt Jumbo-kerstcommercial a la Dickens

06-12-2025 | 07:45:00
Hotel L’Amour heeft de Jumbo-kerstcommercial ontwikkeld onder de noemer a la Dickens. De boodschap is dat de mooiste kerst die je kunt wensen, met elkaar is en dat kerst niet helemaal perfect hoeft te zijn

TBWA\NEBOKO ontwikkelt kerstwereld-campagne Albert Heijn

06-12-2025 | 05:45:00
TBWA\NEBOKO heeft de kerstcampagne van Albert Heijn ontwikkeld waarin emotie, inspiratie, productaanbod, winkelcommunicatie en digital samenkomen in één herkenbare wereld

Natwerk ontwikkelt campagne ‘t Feest begint bij Gall & Gall

06-12-2025 | 02:08:00
Natwerk heeft de feestdagencampagne van Gall & Gall ontwikkeld onder de noemer ’t Feest begint bij Gall & Gall

TBWA\NEBOKO ontwikkelt Staatsloterij-kerstcommercial: Geef elkaar een beetje geluk

06-12-2025 | 01:52:21
TBWA\NEBOKO heeft de kerstcommercial Geef elkaar een beetje geluk voor de Staatsloterij ontwikkelt. Daarmee wil de Staatsloterij uitstralen dat echt geluk niet in het winnen van grote prijzen zit, maar in de warmte en aandacht die we elkaar geven
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.