
Jildou van der Bijl verlaat LINDA.
Jildou van der Bijl, creatief directeur van LINDA., vertrekt na 17 jaren bij het mediamerk. Onder haar leiding groeide LINDA. uit tot een toonaangevend magazine voor vrouwen.
Jidou van der Bijl stopt per 1 maart 2023, zij blijft lid van de Raad van Toezicht van de LINDA.foundation.
Jildou van der Bijl begon in 2006 bij Mood for Magazines (de uitgever van LINDA.) als hoofdredacteur van La Vie en Rose, OOG (tijdschrift voor het Rijksmuseum) en van de specials (LINDA.wonen, LINDA.mode, en later LINDA.meiden, L’HOMO. en LINDA.man). Samen met Linda de Mol was zij vanaf 2008 twaalf jaar lang hoofdredacteur van LINDA.magazine.
In 2019 stapten Jildou van der Bijl en Linda de Mol voor een jaar over naar Net5 en werd Karin Swerink benoemd tot algemeen hoofdredacteur van LINDA. De laatste twee jaar ontwikkelde Van der Bijl als creatief directeur onder andere commercieel creatieve samenwerkingen. Haar werkzaamheden worden intern verdeeld. Mood for Magazines is sinds 1 maart 2019 onderdeel van Talpa Network.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
SuperRebel.Agency ontwikkelt internationale merkfilm VGP
[Vacatures] DPG Media zoekt een Redacteur Video Qmusic
Joe Public en ALDI benadrukken bekroonde kwaliteit in campagne
ARA Creative Agency ontwikkelt campagne Sok je mee
Hart voor de Zaak ontwikkelt actie Week van de Stamceldonor
Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong