Isha van Egmond pr-consultant Mediatic

Isha van Egmond is gestart als pr-consultant bij het Amsterdamse pr- en contentmarketingbureau Mediatic. Vanuit deze uitdaging zal zij zich samen met het team richten op het vergroten van de zichtbaarheid en naamsbekendheid van vele impactvolle en vooruitstrevende organisaties. De uitbreiding van het team past binnen de groeiambities van Mediatic.

Dennis Mensink, oprichter Mediatic: "Ik ben blij dat wij Isha verwelkomen. Op haar jonge leeftijd weet zij hoe ze haar strategische blik en communicatieve vaardigheden op de juiste manier kan inzetten. Met haar energie en verfijnde denkwijze vult ze ons team goed aan."

Een nieuwe stap

Na haar master Persuasieve Communicatie aan de Universiteit van Amsterdam deed Isha bij verschillende organisaties kennis en ervaring in het communicatievakgebied op. Zo heeft ze als onderdeel van het pr-team van HEMA en als pr-, marketing- en projectcoördinator bij Braive al voor veel verschillende doelgroepen succesvolle pr- en marketingcampagnes op haar naam staan.

Isha van Egmond: "Ik ben enorm gedreven om mij voor de klanten van Mediatic in te zetten. Elk van deze organisaties heeft een inspirerend en oprecht verhaal. Met behulp van mijn kennis, passie voor schrijven en frisse ideeën wil ik ervoor zorgen dat deze verhalen de juiste doelgroep bereiken. Ook kijk ik er enorm naar uit om samen te werken met en te leren van dit talentvolle en gezellige team."

www.mediatic.eu

Lees ook:

[Vacancy] Mediatic has a position for PR Consultant

22-01-2026 | 14:46:52
Mediatic is is directly lookinf for a PR Consultant (32-40 hours)

[Vacancy] Mediatic has a position for Medior Content Marketer

22-01-2026 | 14:40:00
Mediatic is is directly lookinf for Medior Content Marketer

Printplatform Drukzo is voortaan HelloPrint

17-12-2025 | 19:28:00
Het Nederlandse en Belgische printplatform Drukzo heeft zijn naam gewijzigd in HelloPrint, de naam die het bedrijf ook internationaal als merknaam gebruikt

Technische detachering verschuift in 2026 naar langdurige inzet

16-12-2025 | 13:06:32
De markt voor technische detachering beweegt in 2026 richting langdurige inzet en een veranderende vraag naar specialismen.

Rebranding van Whello krijgt vorm via eigen merchandise

15-12-2025 | 12:01:51
De kledinglijn met abstracte designs maakt het merkverhaal zichtbaar op de werkvloer en versterkt het werkgeversmerk.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Remco Marinus: Een idee met een gat erin

06-02-2026 | 11:25:23
Adverteerders zoeken resultaat.
Snel. Zonder gedoe. Met een creatief idee dat je mediacentjes harder laat renderen.

Bob Koigi: Creatieve strategie centraal in Super Bowl 2026

06-02-2026 | 09:46:52
Nu Super Bowl LX nadert, lijkt merkreclame bijna net zo competitief te worden als de wedstrijd zelf.

Claire van Thiel stapt over naar Closed on Monday

06-02-2026 | 08:25:27
Ze maakt de overstap van TBWA\Neboko en gaat zich richten op het verder aanscherpen van de merkstrategie van het bureau.

[Vacancy] Revitalize zoekt een Creative Project Lead (nieuw bureau)

05-02-2026 | 15:33:00
Revitalize is per direct op zoek naar Creative Project Lead (nieuw bureau)  • (32 - 40 uur p/w) - Amsterdam

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een AI Art & Video Director

05-02-2026 | 09:25:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar AI Art & Video Director - Full-time · Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.