Gorillas lanceert campagne Live in the now
We besteden veel van onze tijd door bezig te zijn met de toekomst. Wat gaan we later vandaag doen, wat is de agenda voor de week en wat doen we later dit jaar? Om meer in verbinding te staan met het hier en nu, lanceert Gorillas de campagne Live in the now. Door het delen van verhalen en beelden van ondernemers, content creators, werknemers en klanten, spoort Gorillas iedereen aan om in het moment te leven en kansen te grijpen in het hier en nu.
We bezorgen niet alleen boodschappen, maar ook tijd
In plaats van naar de winkel gaan om boodschappen te doen, hoe zou je dan jouw tijd liever indelen? Deze vraag stelde Gorillas aan verschillende influencers, lokale partners, werknemers en klanten. De één leert bij in een cursus over holistische gezondheidsmethoden, de ander doet aan taekwondo of is bezig met het opzetten van een eigen bedrijf. Ook besteedt men liever meer tijd aan hun passies, zoals theater of muziek, en aan vrienden en familie.
Daarnaast licht Gorillas het ondernemersverhaal van Sebas uit, die naast zijn werk bij Gorillas een eigen bedrijf heeft opgezet. Ook gaan ze in gesprek met Minke van Wingerden, partner van Floating Farm en Waldo van Waldo Chocolade & Patisserie om erachter te komen hoe hij zijn moment heeft gepakt om te gaan ondernemen.
Fabienne Walch, Head of Brand bij Gorillas: "Bij Gorillas bezorgen we niet alleen boodschappen, maar ook tijd. Met Live in the now moedigen we iedereen aan om na te denken over hoe ze hun dromen achterna kunnen gaan in de tijd die ze besparen door boodschappen te bestellen."
De campagne is vanaf oktober tot half november zichtbaar in de Gorillas-app, op de Instagram van Gorillas en in de Gorillas Galleries in vijf vestigingen in Amsterdam.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Joe Public en Grolsch lanceren Proost op karakter
De campagne is ontwikkeld door Joe Public en zet het thema authenticiteit centraal, met een focus op mensen die hun eigen keuzes maken.
Livewall lanceert Easter Hunt met AR-game
De activatie combineert augmented reality met een spelelement en is toegankelijk voor zowel klanten als het brede publiek.
Endeavour organiseert WNiD Spring Sessions
De sessies zijn een vervolg op het What's Next in Digital-event en bieden verdieping op thema’s als e-commerce en leadgeneratie.
Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.
Bob Koigi: Reizen blijft overeind, marketeers optimistisch
Europese consumenten bewegen zich voorzichtig door economische druk, maar trekken zich niet terug.
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen