Dorst & Lesser aan de slag voor Dr. Oetker

Socialmediabureau Dorst & Lesser slaat de handen ineen met Dr. Oetker Nederland om de opkomende pizzacultuur op TikTok te omarmen

Niels Verhoeven, oprichter en CEO van Dorst & Lesser: "Dit partnerschap met Dr. Oetker Pizza op TikTok biedt ons de perfecte gelegenheid om deel uit te maken van de pizzacultuur en geïnspireerd te worden door de creativiteit van de TikTok-gemeenschap. We zijn vastbesloten om boeiende en meeslepende content te creëren die het enthousiasme van TikTok-pizzafans weerspiegelt."

Joost van den Berg, marketingdirecteur bij Dr. Oetker Pizza: "Dr. Oetker is verheugd over de samenwerking met Dorst & Lesser. Bij Dr. Oetker geloven we in het omarmen van nieuwe trends en het op een creatieve en authentieke manier betrekken van onze consumenten. Samen met Dorst & Lesser zullen we onze aanwezigheid op TikTok versterken en deel uitmaken van de pizza cultuur die daar heerst."

www.dorstenlesser.com

www.oetker.nl

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Waarom 2026 het keerpunt voor reclame markeert

16-01-2026 | 11:20:00
De wereldwijde advertentie-industrie staat op het punt om in 2026 voor het eerst de grens van 1 biljoen dollar te overschrijden

Joe Public en SIRE maken statement van saamhorigheid

16-01-2026 | 10:24:58
Onder de naam #DASLIEF van de buurt zetten Joe Public en SIRE een negatieve ervaring om in een zichtbaar en positief statement.

Jelmer Schoolderman: Voor iedereen een passende vakantie

16-01-2026 | 08:41:00
Marketing Report houdt een serie interviews met Brand Managers van aansprekende, bekende merken.

[Vacatures] PINK zoekt een Junior Brand & Media Consultant

16-01-2026 | 07:50:00
PINK is per direct op zoek naar Junior Brand & Media Consultant - Groningen  •   32 - 40   uur 

[Vacatures] PINK zoekt een Junior Social Advertising Consultant

16-01-2026 | 07:38:00
PINK is per direct op zoek naar Junior Social Advertising Consultant - Groningen  •   32  -  40   uur 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.