Dentsu Creative Amsterdam breidt social en entertainment-team uit

Het social en entertainment-team van Dentsu Creative Amsterdam wordt niet alleen vergroot, maar met name verbreed in kennis en kunde. Het bureau wil hiermee nog meer opdrachtgevers voor zich winnen die geloven in social brand building.

Anne Merel Verleun startte op 1 maart als Creative Director. Zij was voorheen Creative Director bij Hammerfest. Bij Dentsu Creative Amsterdam gaat zij het social team van creatives en makers aansturen en zal zij samen met Michael Nap de dagelijkse leiding op zich nemen van de Social en Entertainment hub.

Eind vorig jaar kwam Maarten Withoos al over van influencermarketingbureau FIRST. Met zijn achtergrond in influencermarketing ziet Dentsu Creative hem als een aanwinst in de mix van het accountteam. Maarten is verantwoordelijk voor het Karwei en Randstad account en daarmee nauw betrokken geweest bij de socialcampagnes voor Randstad andersom solliciteren en Randstad career mode.

Ook komt er een jong getalenteerd team naar het Amsterdamse bureau. Dion Keizer (voorheen van Mr. Koreander) en Hesté Coetzee komen de always-on redactie versterken. Het redactieteam is onder leiding van Editor-in-Chief Charlene-Clair de Recht mede-verantwoordelijk voor de dagelijkse content die wordt gemaakt voor (onder andere) TikTok, Snap en Instagram.

Klaar voor de toekomst 

Michael Nap, Head of Social en Entertainment: "Steeds meer merken zien in dat social in de punt zetten van de media- en middelenmix bijzonder veel goede resultaten oplevert. Om dat écht goed aan te pakken moeten merken investeren in een strakke social-identity, social-frist campagnes en een always-on laag die echt iets toevoegt aan het overvolle social landschap. Met deze uitbreiding is ons team een reflectie van wat merken nodig hebben om groot te worden middels social en zijn wij klaar voor de toekomst."

www.dentsu.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

Bob Koigi: Reizen blijft overeind, marketeers optimistisch

02-04-2026 | 13:52:34
Europese consumenten bewegen zich voorzichtig door economische druk, maar trekken zich niet terug.

CJ de Melker: abonnementsmodel voor creatieve samenwerking

02-04-2026 | 11:45:00
Cees Jan de Melker verliet in juni 2025 VENGEAN, het bureau dat hij mede oprichtte, om zijn eigen creatieve studio met melk. te starten. We spreken met hem over zijn bedrijf en de net wat andere insteek die hij gekozen heeft

Fightclub en The Finest PR bundelen krachten voor Rueda

02-04-2026 | 10:05:11
Binnen de samenwerking bundelen beide partijen hun expertise op het gebied van strategie en creatie.

PINK vertaalt attractieconcept naar campagne

02-04-2026 | 09:11:57
De campagne vertaalt dit uitgangspunt naar een verhaallijn die aansluit bij de thematiek van het park.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.