AkzoNobel kiest Ogilvy

AkzoNobel heeft Ogilvy gekozen als reclamebureau in meerdere EMEA-landen waaronder Spanje, Polen, Zuid-Afrika, het Verenigd Koninkrijk en Nederland. AkzoNobel is een beursgenoteerd Nederlands chemieconcern dat zich zegt te focussen op innovatie en duurzaamheid.

De verfmerken Dulux, Flexa en Sikkens zijn onderdeelvan AkzoNobel. Ogilvy heeft de pitch met een geïntegreerd team gewonnen vanuit zijn wereldwijde netwerk. De pitch werd begeleid door Booster Consulting. Het contract is in december 2022 ingegaan. Er zijn 8 partijen geweeest die ingegaan zijn op de request for proposal.

Jai Kotecha, Chief Executive Officer, Ogilvy Nederland: “We zijn verheugd dat AkzoNobel ons als communicatiepartner voor EMEA heeft gekozen na een pitch die de kracht van grenzeloze creativiteit liet zien. We gaan vol enthousiasme aan de slag om samen impactvol werk te creëren dat de merkvisie van AkzoNobels verfmerken in Europa neerzet. Het voelt als een samenwerking die perfect aansluit.”

Dit jaar zal het eerste werk te zien zijn, waaronder een pan-Europese campagne ontwikkeld door Ogilvy Nederland en een campagne voor de Dulux premium Heritage range ontwikkeld door Ogilvy UK. De werkzaamheden voor AkzoNobel startte in december 2022.

Kim Potters, Director Commercial Marketing EMEA, AkzoNobel Decorative Coatings: “We zijn blij Ogilvy als ons netwerkbureau aan te stellen. Tijdens het proces hebben ze niet alleen laten zien hoe creatief ze zijn, maar ook hoe goed hun werkwijze in EMEA bij ons past. We kijken ernaar uit om met Ogilvy te werken aan ons consumentenportfolio.”

www.akzonobel.com
www.ogilvy.com
www.ogilvy.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Peter van Wijnaerde: Kan je een CFO met AI maken?

12-01-2026 | 08:00:00
Wat agencies vandaag voelen met AI, voelen vrachtwagenchauffeurs al jaren. Sinds Polen toetrad tot de EU leven ze in een prijzenoorlog die niet te winnen valt

Volkswagen laat ID. Polo zien door bijna niets te tonen

09-01-2026 | 16:06:00
In 2026 breidt Volkswagen de Polo-familie uit met een volledig elektrische ID. Polo. Dentu Creative heeft hier een campagne voor ontwikkeld

Stefan van Hulten: Technologie moet samen met de klant relevant en rendabel worden gemaakt

09-01-2026 | 14:07:00
Marketing Report is in Tilburg op bezoek bij Creative Family. \We spreken met Stefan van Hulten, eigenaar en drijvende kracht achter de bureaugroep. 

INDIE-Amsterdam en DEGIRO spelen in op goede voornemens

09-01-2026 | 09:26:00
DEGIRO en INDIE-Amsterdam werken opnieuw samen aan een Europese campagne die inspeelt op de periode na kerst en de start van het jaar.

Spelfout op PSV-banner blijkt campagne van TBWA\NEBOKO

09-01-2026 | 08:31:00
Supporters zagen een banner waarop niet PSV, maar PVS werd genoemd. Wat leek op een vergissing, blijkt een actie van Centraal Beheer.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.