Ajax-spelers krijgen Ziggo Sport op hun rug

Vanaf augustus 2023 zullen de spelers van Ajax op de achterzijde van hun shirts voortaan Ziggo Sport vermelden tijdens Eredivisie- en bekerwedstrijden. Daarmee wordt het GigaNet-logo vervangen.

VodafoneZiggo gebruikt de aanduiding GigaNet om de hoge downloadsnelheden aan te duiden van zijn vaste en mobiele netwerk.

VodafoneZiggo wil op deze wijze de nadruk leggen op Ziggo Sport als zender met een breed sportaanbod waaronder Champions League, Europa League en Conference League-voetbal vanaf augustus 2024. Ziggo Sport is voor de 3,6 miljoen Ziggo-klanten zonder meerkosten te zien. Voor klanten van KPN, T-Mobile Netherlands en anderen is de zender alleen als onderdeel van het betaalpakket Ziggo Sport Totaal te zien.

Het telecombedrijf is sinds 2015 sponsor van de Amsterdamse voetbalclub. Sinds 2022 gebruikt VodafoneZiggo ook de achterkant van de shirts van de spelers. De sponsordeal loopt in juli 2025 af.

Marcel Beerthuizen, Director Ziggo Sport:We maken onverminderd duidelijk dat Ziggo Sport dé gratis sportzender is voor alle Ziggo-klanten. Fans kunnen de Nederlandse wedstrijden gratis volgen via onze zender. Het shirt van Ajax is een krachtig middel om Ziggo Sport onder de aandacht te brengen bij alle voetballiefhebbers.”

www.vodafoneziggo.nl

www.ziggosport.nl

www.ajax.nl


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director

05-01-2026 | 00:15:00
Creatief bureau VENGEAN heeft Jolyne Eringaard per 5 januari 2026 benoemd tot Account Director voor nexeye, Hans Anders en eyes + more voor de Europese markten

Alfred met Praxis-campagne: Een goed begin is Eigen Merk

05-01-2026 | 00:15:00
Alfred heeft voor Praxis de campagne begin bij Eigen Merk ontwikkeld. Met deze campagne wil Praxis het eigen merk centraal stellen.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.