Subway en Gardeners Agency lanceren TikTok-campagne voor eerste vegan Sub

Subway heeft de populairste Sub, de Chicken Teriyaki, geremixt in een vegan variant: de Vegan Chicken Teriyaki. Voor de lancering van de plantbased variant maken Subway en Gardeners Agency gebruik van de creativiteit van Nederlandse jongeren.

Ze gingen de samenwerking aan met hip-hop choreograaf Vincent Vianen en creëerden een choreografie op de Teriyaki Remix Song die speciaal voor deze Sub gemaakt is. Jongeren kunnen via Instagram en TikTok meedoen met de #Teriyakiremix.

De Vegan Chicken Teriyaki is de eerste plant based Sub van Subway. De vegan variant op de populaire klassieker wordt gemaakt van soja, met een structuur net als die van echte kip. Dat er tegenwoordig meer vraag is naar vleesloze alternatieven is inmiddels wel bekend. Subway ziet dat deze vraag blijft groeien voor eten on the go en remixte hun bestseller in een vegan variant.

Samen met Vincent Vianen, een van Nederlands meest bekende hip-hop choreografen, onder meer bekend van So You Think You Can Dance, creëerde Subway een originele Teriyaki Remix-song en choreografie. Vorige week ging de #TeriyakiRemix live en verschenen de eerste remix-dansjes op TikTok. Bekende TikTok’ers als Jesse van Wieren, Nova van Brussel, Dreamon, Isadee Jansen en Keanu Bruijnen doen mee. Niet alleen roepen zij jongeren op om te dansen, ook maken ze hen bewust van de vele plant based opties die Subway heeft.

Mireille Elberse, Head of Marketing Ned-Nordics bij Subway: “Voor deze campagne maken we gebruik van de creativiteit van zowel Vincent Vianen als die van de nieuwe generatie. Dansen is aanstekelijk, zo ook deze dans. Subway introduceert via deze weg een nieuw product door middel van een vrolijke en muzikale campagne op een snel groeiend platform dat een grote rol speelt in het leven van onze doelgroep.”

www.subway.com
www.gardeners.nl


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Innocent en DCVF zetten superscanner opnieuw in

18-09-2025 | 15:46:00
Innocent en bureau DCVF hebben de superscanner ontwikkeld: een activatie die voorbijgangers koppelt aan een passende super smoothie

Ministerie en Monks starten campagne Blijf in beeld

18-09-2025 | 13:11:02
Het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) start samen met bureau Monks de campagne Blijf in beeld

[Vacancy] Initiative has a position for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative

18-09-2025 | 09:04:00
Initiative is directly looking for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative - Netherlands

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.

DEPT ontwikkelt More Time for Life-campagne voor Brother

17-09-2025 | 15:28:51
Brother is een Europese campagne gestart in vijftien landen om zijn inkjetprinters voor kleine bedrijven en thuiskantoren te promoten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.