[MarketingReport Radio] Aaron Spijkers over de marketingproposities van Royal Schiphol Group

Aaron Spijkers is Product & Marketing Manager bij Royal Schiphol Group. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we hem over de mogelijkheden die de luchthavens bieden aan adverteerders.

Aaron Spijkers: “Ik ben sinds een paar maanden verantwoordelijk voor al onze mediaproposities, voor zowel Amsterdam, Eindhoven als Rotterdam Airport. We communiceren vooral met adverteerders en mediabureaus in Nederland en het buitenland. Dit jaar verwachten we op 55 miljoen passagiers uit te komen. Wat betreft de passenger journey: op het moment dat je richting Schiphol gaat, zie je langs de snelweg al reclamemasten, door de terminal heen kom je diverse digitale en analoge netwerken tegen en we zijn ook digitale proposities aan het uitrollen. Ook gaan we langzaam richting data proposities.”

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 20 december 2022 terug:

Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.

Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

www.dcvf.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Shortlist SAN New Kids on the Block 2025 bekend

03-04-2026 | 10:32:00
6 bureaus maken nog kans op een plek in de finale van de competitie voor opkomende bureaus.

Joe Public en Grolsch lanceren Proost op karakter

02-04-2026 | 17:05:00
De campagne is ontwikkeld door Joe Public en zet het thema authenticiteit centraal, met een focus op mensen die hun eigen keuzes maken.

Livewall lanceert Easter Hunt met AR-game

02-04-2026 | 16:35:00
De activatie combineert augmented reality met een spelelement en is toegankelijk voor zowel klanten als het brede publiek.

Endeavour organiseert WNiD Spring Sessions

02-04-2026 | 15:40:47
De sessies zijn een vervolg op het What's Next in Digital-event en bieden verdieping op thema’s als e-commerce en leadgeneratie.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.