Zeekr Europe kiest Home als social media-partner

Het creatief bureau wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en implementatie van de social media strategie bij de introductie van het elektrische automerk in Europa.

Zeekr is onderdeel van de Chinese multinational Geely, waaronder ook Lynk & Co, Volvo, Polestar en Lotus vallen. De in Zweden ontworpen auto’s zijn sinds 2023 op de Nederlandse markt te verkrijgen en bestaan tot nu toe uit twee modellen.

Peter Jan Kok, Social Media Manager bij Zeekr Europe: "Wij zijn erg blij met de samenwerking met Home, een social-first bureau dat zich richt op sociale impact en diversiteit. Dit sluit perfect aan bij de snelle groei van Zeekr Europe en onze internationale teams."

Home, dat onlangs haar B-corp certificaat verkreeg, gaat zowel always-on content als op zichzelf staande campagnes voor het merk ontwikkelen. De eerste social productie heeft inmiddels plaatsgevonden in de Zwitserse Alpen en laat de Zeekr 001 in optima forma door het landschap zien.

Guy Lokhoff, ECD en founder van Home: "Zeekr is een ambitieus merk dat de transitie naar elektrisch rijden wilt versnellen. We zijn onwijs trots dat we hier onderdeel van mogen zijn."

www.home.agency

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Winnaars SAN Accenten 2025

28-05-2026 | 23:00:00
In totaal werden 45 SAN Accenten uitgereikt verdeeld over 12 categorieën, naast de ABC Accenten en het SAN New Kids on the Block Accent.

FCB Amsterdam ontwikkelt WK-campagne voor Kansspelautoriteit

28-05-2026 | 14:51:19
De Kansspelautoriteit lanceert richting het WK voetbal 2026 de campagne Laat je niet zoek spelen.

adam&eveBerlin\TBWA ontwikkelt OOH-campagne voor fritz-kola

28-05-2026 | 14:27:00
De campagne loopt tot en met 7 juni en combineert klassieke OOH- en digital out-of-homeformaten op meer dan 250 locaties.

Serviceplan-juniors jureren bij SAN Accenten

28-05-2026 | 12:29:00
In aanloop naar de uitreiking van de SAN Accenten delen Femke Princen en Cato van Otterdijk hun visie op creativiteit, relevantie en de rol van jonge makers binnen het reclamevak.

Broadsign, Global en Draft Digital lanceren AI OOH-campagne

28-05-2026 | 12:00:00
De campagne voor Lot of Happiness werd volledig gepland, geboekt en uitgevoerd via samenwerkende AI-agents.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.