Zeekr Europe kiest Home als social media-partner

Het creatief bureau wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en implementatie van de social media strategie bij de introductie van het elektrische automerk in Europa.

Zeekr is onderdeel van de Chinese multinational Geely, waaronder ook Lynk & Co, Volvo, Polestar en Lotus vallen. De in Zweden ontworpen auto’s zijn sinds 2023 op de Nederlandse markt te verkrijgen en bestaan tot nu toe uit twee modellen.

Peter Jan Kok, Social Media Manager bij Zeekr Europe: "Wij zijn erg blij met de samenwerking met Home, een social-first bureau dat zich richt op sociale impact en diversiteit. Dit sluit perfect aan bij de snelle groei van Zeekr Europe en onze internationale teams."

Home, dat onlangs haar B-corp certificaat verkreeg, gaat zowel always-on content als op zichzelf staande campagnes voor het merk ontwikkelen. De eerste social productie heeft inmiddels plaatsgevonden in de Zwitserse Alpen en laat de Zeekr 001 in optima forma door het landschap zien.

Guy Lokhoff, ECD en founder van Home: "Zeekr is een ambitieus merk dat de transitie naar elektrisch rijden wilt versnellen. We zijn onwijs trots dat we hier onderdeel van mogen zijn."

www.home.agency

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Living Experience kiest Fightclub als Lead Agency

17-06-2026 | 16:57:00
Het woonconcept werkte na een internationale bureauoriëntatie toe naar de selectie van één bureau voor positionering, creatie en performance.

Branthlete ontwikkelt Heinz-campagne rond sportfans

17-06-2026 | 16:31:24
Heinz zet deze zomer vrouwelijke sportfans centraal met The Big Catch-Up, een Nederlandse campagne binnen de Lost in Love-campagne.

happn en TrainMore organiseren Love at First Set

17-06-2026 | 16:09:45
Voor veel Nederlandse singles is de sportschool niet alleen een plek om te trainen, maar ook een omgeving waar aantrekkingskracht ontstaat.

Fitzroy ontwikkelt VGZ-campagne over zorgvernieuwing

17-06-2026 | 16:07:00
Fitzroy (onderdeel van United Playgrounds) heeft een campagne over zorgvernieuwing ontwikkeld voor VGZ

TBWA\NEBOKO ontwikkelt Startphone voor Odido

17-06-2026 | 16:01:26
De oplossing moet ouders en kinderen helpen om stap voor stap om te gaan met een eerste smartphone en sluit aan op de overheidsrichtlijnen rond smartphone- en socialmediagebruik onder kinderen en jongeren.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.