Wijzigingen bij ASUS Benelux: Anthony Dierckx terug bij bedrijf

ASUS Benelux heeft Anthony Dierckx aangetrokken als salesmanager. Hij gaat zich focussen op de consumentenmarkt binnen de Benelux.

Daarnaast vervullen ervaren medewerkers Dave Cohen en Rosita Bakker een andere rol binnen de organisatie: Dave Cohen maakt de overstap van Sales Director Consumer Benelux naar Business Development Manager (SYS) en Rosita Bakker zet haar haar carrière voort als Marketing Manager.

Door de jaren heen heeft Anthony Dierckx veel ervaring en kennis opgedaan bij andere fabrikanten van consumentenelektronica en in het verleden bovendien bij ASUS zelf.

Dave Cohen: “Anthony heeft draagkracht, veel kennis van de markt en is enorm gedreven. Wij zijn overtuigd van zijn kwaliteiten: hij beschikt over een grote hoeveelheid kennis en ervaring op klantniveau en hij weet precies wat de benodigdheden en behoeften van onze klanten zijn. Met deze informatie kan hij ASUS als organisatie en de individuele kwaliteiten van onze collega’s naar een hoger niveau tillen.”

Rodney Voogel heeft de organisatie verlaten en geeft het stokje over aan Dave Cohen. Hij maakt de overstap van Sales Director Consumer Benelux naar Business Development Manager (SYS).

Rosita Bakker begon haar carrière als marketingspecialist en nu geeft zij leiding aan het marketingteam (systems) bij ASUS. Haar sportachtergrond (professioneel zeilen) is voor haar enorm belangrijk geweest bij het behalen van doelen bij ASUS.

Rosita Bakker is een van de genomineerde marketeers van DeMarketing100 van Nederlands MediaNetwerk en MediaMeetings.

www.asus.com
www.vertigo6.nl

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Innocent en DCVF zetten superscanner opnieuw in

18-09-2025 | 15:46:00
Innocent en bureau DCVF hebben de superscanner ontwikkeld: een activatie die voorbijgangers koppelt aan een passende super smoothie

Ministerie en Monks starten campagne Blijf in beeld

18-09-2025 | 13:11:02
Het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) start samen met bureau Monks de campagne Blijf in beeld

[Vacancy] Initiative has a position for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative

18-09-2025 | 09:04:00
Initiative is directly looking for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative - Netherlands

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.

DEPT ontwikkelt More Time for Life-campagne voor Brother

17-09-2025 | 15:28:51
Brother is een Europese campagne gestart in vijftien landen om zijn inkjetprinters voor kleine bedrijven en thuiskantoren te promoten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.