We Are Era krijgt ander managementteam

We Are Era, het social media bureau van RTL Group, heeft sinds januari 2025 een ander managementteam.

Sander Hooghiemstra is benoemd tot Growth Director (voorheen Client Partner bij Snapchat) en Lennart Benthem (Client Director en voorheen al voor We Are Era werkzaam als Lead Sport Partnerships). Beiden zijn toegetreden tot het managementteam.

Samen met Ruben Stuurman (Managing Director) en Renée Snaak (Executive Director) nemen zij de leiding van het social bureau, dat het afgelopen jaar gegroeid is. Het bureau dat gespecialiseerd is in het samenbrengen van merken en communities, verwelkomde onder meer Amazon NL, Eurosport, Revolut en Almhof als klant. We are Era wil met een herinrichting de positie van one-stop shop voor klanten verstevigen.

Renée Snaak: "De markt waarin we zitten verandert met de dag. Wat er gisteren toe deed, kan vandaag alweer vergeten zijn. Het is dan ook enorm belangrijk dat adverteerders wendbaar en authentiek zijn en blijven – ze moeten snel kunnen inspelen op trends en ontwikkelingen zonder hun identiteit en waarden te verliezen.

Door onze nieuwe indeling op het vlak van Growth en Client Services, zijn we in staat om alle specialisaties makkelijk toe te voegen binnen de strategie. Zo kunnen we onze klanten nog beter helpen in hun hele social marketing-funnel van strategie tot productie, influencermarketing en communitymanagement."

Binnen de gewijzigde inrichting zal Lennart Benthem verantwoordelijk worden voor het waarborgen van klanttevredenheid, het stimuleren van groei binnen klantrelaties en het bewaken van de kwaliteit van alle projecten. Sander Hooghiemstra, zal zijn kennis en ervaring inzetten als Growth Director om groeistrategieën te ontwikkelen en daarmee het klantportfolio uit te breiden en strategische partnerships te sluiten.

Renée Snaak: “Marketing is al lang niet meer alleen een kwestie van wie de grootste budgetten heeft. In 2025 zal het dan ook steeds meer draaien om iets veel belangrijkers: het winnen van vertrouwen, het bouwen van sterke relaties en het creëren van échte verbinding met communities. Consumenten verwachten transparantie, authenticiteit en betrokkenheid. Het draait daarom voor merken niet meer alleen om zenden, maar ook om te luisteren naar wat de doelgroep echt beweegt.

Met de toetreding van Sander Hooghiemstra en Lennart Benthem tot het Management Team en de bijbehorende herstructurering van onze organisatie, zijn we klaar om de constante factor te blijven voor zowel onze bestaande als nieuwe klanten in een steeds veranderend en gefragmenteerd medialandschap.

Waar we goed in zijn is zorgen voor duurzame, sterke relaties tussen merk en hun community. Dit maakt niet alleen dat onze campagnes succesvol zijn, maar ook dat de merken waarmee wij werken, lang bij ons blijven. In een tijd waarin vertrouwen leidend is, bewijst onze aanpak dat het niet altijd om de grootte van het budget of bereik gaat, maar vooral om relevantie."

In 2024 verzorgde We are Era 260 campagnes met meer dan 1000 samenwerkingen met influencers en communities.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Cristiano Ronaldo wereldwijd ambassadeur Dreame Technology

26-05-2026 | 16:15:00
De samenwerking staat in het teken van “Dreame to Win” en moet bijdragen aan de internationale groei van het technologiebedrijf.

Michael Nap: Social bureaus moeten stoppen met merken verstoppen

26-05-2026 | 14:49:00
Iedereen die door zijn TikTok- of Instagram-feed scrollt, ziet hetzelfde: merken die met creators proberen in te spelen op social culture.

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken

Storyboard Agency ontwikkelt WK-campagne voor Rexona

18-05-2026 | 12:42:00
In de campagne onthult het merk dat de veelbesproken celebration van de voetballer onderdeel blijkt van een verborgen Rexona-boodschap.

[Vacatures] Alfred zoekt een Social Media Manager Benelux (Unilever)

18-05-2026 | 11:14:00
Alfred  is per direct op zoek naar een Social Media Manager Benelux (Unilever) - Full-time · Rotterdam. Wekelijkse dag in Amsterdam
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

FCB Amsterdam ontwikkelt WK-campagne voor Kansspelautoriteit

28-05-2026 | 14:51:19
De Kansspelautoriteit lanceert richting het WK voetbal 2026 de campagne Laat je niet zoek spelen.

adam&eveBerlin\TBWA ontwikkelt OOH-campagne voor fritz-kola

28-05-2026 | 14:27:00
De campagne loopt tot en met 7 juni en combineert klassieke OOH- en digital out-of-homeformaten op meer dan 250 locaties.

Serviceplan-juniors jureren bij SAN Accenten

28-05-2026 | 12:29:00
In aanloop naar de uitreiking van de SAN Accenten delen Femke Princen en Cato van Otterdijk hun visie op creativiteit, relevantie en de rol van jonge makers binnen het reclamevak.

Broadsign, Global en Draft Digital lanceren AI OOH-campagne

28-05-2026 | 12:00:00
De campagne voor Lot of Happiness werd volledig gepland, geboekt en uitgevoerd via samenwerkende AI-agents.

Erwin Wiering: Of je eenheidsworst lust

28-05-2026 | 11:21:38
Van de week realiseerde ik me dat ik inmiddels zo’n 20 jaar in de reclamewereld rondloop.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.