Walibi Holland kiest voor ARA creative agency

Na een uitgebreid pitchtraject kiest Walibi Holland voor ARA creative agency als branding- en communicatiepartner. Het park heeft de ambitie om flink te groeien in bezoekersaantallen. Walibi Holland en ARA gaan die duurzame groei realiseren door een spectaculaire attractie te lanceren en als hero te positioneren.

De attractie die nu wordt gebouwd is een samenwerking van Walibi Holland en RMC, verantwoordelijk voor de recordvestigende hybridebaan UNTAMED.

Above and beyond

Vanuit de pitchvraag om de nieuwe attractie te lanceren, ontwikkelde ARA een uitgebreide strategie, campagneplan en diverse campagnemiddelen. Walibi Holland en ARA werken nauw samen om het plan in te vullen en uit te voeren.

Klaar voor een wilde rit

Marc Guffens, CMO bij Walibi: “ARA heeft ons verrast met hun creativiteit en aanpak. We kijken ernaar uit om samen werk te maken van onze groeiambitie.”

Douwe Oppedijk, Business Director bij ARA: “Walibi is een iconisch merk dat staat voor avontuur, spanning en plezier – precies de elementen waar wij bij ARA van houden. Het is een geweldige uitdaging om samen met Walibi deze nieuwe attractie bij een groot publiek te introduceren.”

www.ara.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

ARA Creative Agency ontwikkelt campagne Sok je mee

22-09-2025 | 15:54:22
Op Wereld Alzheimer Dag presenteert Team Alzheimer de campagne Sok je mee. Doel is zoveel mogelijk Alzheimer Socks te verkopen

[Vacatures] ARA Creative Agency zoekt een Creatief

19-08-2025 | 08:38:00
ARA Creative Agency is per direct op zoek naar Creatief - Fulltime · Eindhoven

[Vacatures] ARA Creative Agency zoekt een Account Manager

19-08-2025 | 08:23:00
ARA Creative Agency is per direct op zoek naar Account Manager - Fulltime · Rotterdam

Agency at Night Rotterdam 2025!

19-05-2025 | 15:46:00
Voor het tweede jaar op rij was Marketing Report in Rotterdam voor Agency at Night. Wat een feest!


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TFA verzorgt audiotraject voor Douchebag-campagne

18-06-2026 | 16:08:53
De campagne is ontwikkeld door NOISE in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en draait om een herkenbaar moment onder de douche

ARTIS lanceert campagne rond heropening Aquarium

18-06-2026 | 15:23:34
De campagne is volgens ARTIS een van de grootste marketingcampagnes in de geschiedenis van de organisatie en brengt de onderwaterwereld van het Aquarium naar de stad

VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital

18-06-2026 | 12:56:59
De samenwerking omvat de ontwikkeling van de merkstrategie, het merkverhaal, het merkthema, de visuele identiteit en de redesign van de website.

Creativiteit blijft knelpunt voor marketeers

18-06-2026 | 11:58:00
Dat blijkt uit het rapport Clients and Creativity 2026 van WFA en LIONS.

Antal van Pelt: Het tijdperk van de beige marketeer

18-06-2026 | 09:28:00
Merken groeien niet door netjes binnen de lijntjes te kleuren. Ze groeien door iets te kiezen. Door ergens voor te staan
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.