Walibi Holland kiest voor ARA creative agency

Na een uitgebreid pitchtraject kiest Walibi Holland voor ARA creative agency als branding- en communicatiepartner. Het park heeft de ambitie om flink te groeien in bezoekersaantallen. Walibi Holland en ARA gaan die duurzame groei realiseren door een spectaculaire attractie te lanceren en als hero te positioneren.

De attractie die nu wordt gebouwd is een samenwerking van Walibi Holland en RMC, verantwoordelijk voor de recordvestigende hybridebaan UNTAMED.

Above and beyond

Vanuit de pitchvraag om de nieuwe attractie te lanceren, ontwikkelde ARA een uitgebreide strategie, campagneplan en diverse campagnemiddelen. Walibi Holland en ARA werken nauw samen om het plan in te vullen en uit te voeren.

Klaar voor een wilde rit

Marc Guffens, CMO bij Walibi: “ARA heeft ons verrast met hun creativiteit en aanpak. We kijken ernaar uit om samen werk te maken van onze groeiambitie.”

Douwe Oppedijk, Business Director bij ARA: “Walibi is een iconisch merk dat staat voor avontuur, spanning en plezier – precies de elementen waar wij bij ARA van houden. Het is een geweldige uitdaging om samen met Walibi deze nieuwe attractie bij een groot publiek te introduceren.”

www.ara.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

ARA Creative Agency ontwikkelt campagne Sok je mee

22-09-2025 | 15:54:22
Op Wereld Alzheimer Dag presenteert Team Alzheimer de campagne Sok je mee. Doel is zoveel mogelijk Alzheimer Socks te verkopen

[Vacatures] ARA Creative Agency zoekt een Creatief

19-08-2025 | 08:38:00
ARA Creative Agency is per direct op zoek naar Creatief - Fulltime · Eindhoven

[Vacatures] ARA Creative Agency zoekt een Account Manager

19-08-2025 | 08:23:00
ARA Creative Agency is per direct op zoek naar Account Manager - Fulltime · Rotterdam

Agency at Night Rotterdam 2025!

19-05-2025 | 15:46:00
Voor het tweede jaar op rij was Marketing Report in Rotterdam voor Agency at Night. Wat een feest!

Lisa Winkel: Wij zetten creatief Rotterdam op de kaart

12-05-2025 | 11:39:00
[Interview] Associate Creative Director bij ARA over Agency at Night Rotterdam


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.