Voetbal International bereikt 20.000 VI PRO-abonnees

Voetbal International heeft de grens van 20.000 VI PRO-abonnees bereikt. Dit betreft betalende leden die een exclusief digitaal abonnement hebben afgesloten.

Voetbal International lanceerde begin 2017 VI PRO als digitaal alternatief voor het weekblad. VI PRO vertelt het verhaal achter het voetbalnieuws, met een combinatie van exclusieve interviews, achtergrondverhalen, analyses en financiële inzichten. Zowel in tekst als in podcasts en video’s. Abonnees op het weekblad Voetbal International hebben zomer toegang tot VI PRO en maken hier in grote getale gebruik van.

Pieter Zwart, hoofdredacteur van Voetbal International: “De feedback en loyaliteit van onze abonnees is essentieel. Het is inspirerend om te zien dat onze inspanningen worden gewaardeerd. Het hele jaar door, maar zeker in transferperiodes, is veel behoefte aan dagelijkse achtergronden bij het laatste voetbalnieuws. De vraag naar onze VI PRO-items, zoals tactische analyses, exclusieve interviews en reportages van Nederlandse clubs, is groot en het is mooi dat we met Voetbal International de hele dag door de abonnees in die behoefte kunnen voorzien.’

Pieter Zwart vormt samen met Freek Jansen en Peter Wekking de hoofdredactie van Voetbal International vormt, is verheugd over de ontwikkeling op digitaal vlak.

Pieter Zwart: "Met de steun van de groeiende groep digitale abonnees zetten we ons in voor kwalitatieve voetbaljournalistiek. Dat doen we met de hele redactie elke dag opnieuw en dat slaat aan. Maar we willen natuurlijk door, en meer en beter. Op alle vlakken. Zo zullen we de komende tijd bijvoorbeeld gaan experimenteren met nieuwe abonnementsvormen, zoals specifieke abonnenmenten voor fans van een bepaalde club."

Voetbal International bestaat sinds 1965 en is sinds enkele jaren in handen van PXR (en voorganger Digital Enterprises).

www.vi.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Bright lanceert 24/7 techkanaal op Samsung TV Plus

18-11-2025 | 16:12:40
Bright lanceert in november Bright TV, een digitaal kanaal met een continue stroom aan tech- en innovatiecontent.

PXR en ODMedia starten gezamenlijk sportvideonetwerk

13-11-2025 | 17:29:28
Het netwerk brengt sportcontent, voetbalmedia en communities samen via YouTube, Connected TV en online platforms.

Willem & Wessel vanaf nu exclusief bij VoetbalPrimeur

11-08-2025 | 16:20:22
De voetbalpodcast Willem & Wessel is vanaf dit voetbalseizoen te zien en te beluisteren via de kanalen van VoetbalPrimeur.

Lara Steenvoorden hoofredacteur Women’s Health

31-07-2025 | 14:23:00
Ze wordt verantwoordelijk voor alle redactionele inhoud van het magazine en het bijbehorende online platform.

Renault werkt met OMD aan serie over elektrisch rijden

26-06-2025 | 14:13:00
Renault werkt samen met Bright, Create en OMD aan een wekelijkse videoserie over elektrisch rijden. De serie Bright: En Door is te zien op YouTube
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

FCB Amsterdam ontwikkelt WK-campagne voor Kansspelautoriteit

28-05-2026 | 14:51:19
De Kansspelautoriteit lanceert richting het WK voetbal 2026 de campagne Laat je niet zoek spelen.

adam&eveBerlin\TBWA ontwikkelt OOH-campagne voor fritz-kola

28-05-2026 | 14:27:00
De campagne loopt tot en met 7 juni en combineert klassieke OOH- en digital out-of-homeformaten op meer dan 250 locaties.

Serviceplan-juniors jureren bij SAN Accenten

28-05-2026 | 12:29:00
In aanloop naar de uitreiking van de SAN Accenten delen Femke Princen en Cato van Otterdijk hun visie op creativiteit, relevantie en de rol van jonge makers binnen het reclamevak.

Broadsign, Global en Draft Digital lanceren AI OOH-campagne

28-05-2026 | 12:00:00
De campagne voor Lot of Happiness werd volledig gepland, geboekt en uitgevoerd via samenwerkende AI-agents.

Erwin Wiering: Of je eenheidsworst lust

28-05-2026 | 11:21:38
Van de week realiseerde ik me dat ik inmiddels zo’n 20 jaar in de reclamewereld rondloop.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.