VGZ en Fitzroy zetten met Eva Eikhout zorgvernieuwing kracht bij

Zorgverzekeraar VGZ en haar strategisch creatieve bureau Fitzroy gaan verder met Eva Eikhout als Ambassadeur Zorgvernieuwing. Ze staat centraal in de campagne, waarbij VGZ en Fitzroy de vernieuwing tastbaar maken.

Karlijne Bos, missieleider Merk & Campagne bij Coöperatie VGZ: “We laten heel Nederland zien wat zorgvernieuwing betekent. Bijvoorbeeld een zorgrobot die verpleegkundigen ondersteunt, zodat ze meer tijd hebben voor patienten. Ook tonen we welke rol VGZ hierin speelt en wat de rol van Eva als zorgambassadeur daarbij inhoudt. Dit tweede jaar met Eva is dus een verdiepingsjaar in op elk niveau van communicatie en in alle kanalen.”

Jur Baart, eigenaar van Fitzroy | part of United Playgrounds: “We hebben deze campagne laten onderzoeken en daar kwam onder meer naar voren dat het de positieve gevoelens over VGZ verder versterkt. Het is onderscheidend, sympathiek en prikkelt interesse. Vorig jaar lieten we al hele goede cijfers zien, maar we denken dat we dit jaar de inhoudelijker beter de rol van VGZ moeten communiceren als zorgvernieuwer die de zorg menselijk en toegankelijk houdt.”

De campagne is online en andere media zoals televisie te zien.

www.fitzroy.nl

www.cooperatievgz.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Forum] Wat betekent het faillissement van KesselsKramer?

03-06-2026 | 10:49:00
Met enige regelmaat vragen we bepalende spelers in onze industrie naar hun mening naar aanleiding van een actuele vraag voor de rubriek Forum

Restaurants bundelen krachten tegen eenzaamheid ouderen

02-06-2026 | 09:56:00
Op Nationale Opa en Oma Dag op 4 juni kunnen opa’s, oma’s en andere ouderen gratis mee uit eten bij bijna 200 restaurants in Nederland.

Fitzroy en Verve winnen Europese C&A-pitch

26-05-2026 | 22:22:00
Fitzroy en Verve, beide onderdeel van United Playgrounds, hebben Europese pitches gewonnen van modeketen C&A.

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Knab lanceert merkplatform Da's Knab

17-06-2026 | 06:50:52
Knab lanceert deze week Da's Knab, een nieuw merkplatform waarmee de bank haar positionering als bank voor zzp'ers verder aanscherpt

Bart Koomen en Caroline Gersdorf lanceren Twelve

16-06-2026 | 13:46:00
Twelve is gestart als micro agency voor bedrijven die gericht willen groeien.

Mediahuis Nederland en dentsu zetten agentic buying in

16-06-2026 | 12:27:00
Volgens de betrokken partijen laat de campagne zien hoe AI-agents kunnen worden ingezet binnen bestaande mediaprocessen

NOSUCH neemt Goddard Agency over

16-06-2026 | 11:43:51
Naast een basis in sectoren als energie, ICT en financiële dienstverlening, breidde NOSUCH zich eerder al uit met XYZ Creative Agency.

Havas Lemz ontwikkelt merkcampagne voor GrandOptical

16-06-2026 | 00:29:00
GrandOptical heeft een door Havas Lemz ontwikkelde campagne gelanceerd onder de noemer Zie het Verschil
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.