Van Gogh Museum kiest voor Zuiver Group

Het Van Gogh Museum heeft na een pitchtraject gekozen voor Zuiver Group. Het bureau is hiermee verantwoordelijk voor de mediastrategie, -planning en inkoop. De keuze voor Zuiver Group was unaniem en gebaseerd op de betrokkenheid van het pitchteam, de strategische keuzes en kritische kijk op de werkwijze.

Corinne Jongh: "In Zuiver Group vinden wij een strategische partner die ons met zijn handen-uit-de-mouwen-mentaliteit kan helpen om op een verbindende en verrassende wijze nieuwe en bestaande doelgroepen effectief te bereiken. Wij kijken enorm uit naar de samenwerking!"

Start samenwerking

De samenwerking start direct met advies voor de merkcampagne en een campagne voor de tentoonstelling Matthew Wong | Vincent van Gogh: Painting as a Last Resort die vanaf 1 maart in het Van Gogh Museum te zien is. Via een massamediale campagne wordt de nog voor vele Nederlanders onbekende Matthew Wong geïntroduceerd en tot reden van een museumbezoek gemaakt.

Credits fotograaf: Jan Kees Steenman

www.zuivergroup.nl

www.vangoghmuseum.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

THIS IS HOLLAND kiest Zuiver Group als mediapartner

15-04-2026 | 09:22:24
De Amsterdamse experience-attractie wil met de samenwerking de merkcommunicatie versterken en de media-inspanningen toekomstbestendig inrichten.

Zuiver Group ontwikkelt mediastrategie voor DA

06-11-2025 | 15:17:12
Met deze samenwerking wil de drogisterijketen haar merkcommunicatie verder versterken en haar media-inspanningen toekomstbestendig inrichten.

Nanda de Smit Managing Director Zuiver Group

22-05-2025 | 15:50:00
Zij gaat zich richten op de strategische ontwikkeling van de bureaugroep en de samenwerking tussen de verschillende labels versterken.

Boldking kiest voor Zuiver Media als mediabureau

25-02-2025 | 11:11:00
Scheermerk Boldking heeft Zuiver Media gekozen. Vanaf nu is Zuiver Media verantwoordelijk voor de mediastrategie, mediaplanning en media-inkoop

Voormalig Unilever media director Harry Dekker strategisch adviseur bij Zuiver Group

03-10-2024 | 15:35:00
In zijn rol als strategisch adviseur brengt Dekker uitgebreide kennis en ervaring mee uit de mediawereld.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Stella Geurtsen en Robin Zuiderveld: Uber Eats | Hellmann’s | Xfinity

11-05-2026 | 14:57:00
[The International] Creative Director en Executive Creative Director NOISE bespreken drie internationale campagnes

Joost van Gorsel: Rotterdam durft buiten de bubbel te kijken

11-05-2026 | 11:38:00
Marketing Report is op 16 mei in Rotterdam voor Agency at Night. Tijdens dit event openen 51 bureaus hun deuren voor jong talent en andere nieuwsgierigen

Natwerk en Slachtofferhulp focussen op online misbruik

11-05-2026 | 09:09:56
De campagne maakt deel uit van de bredere campagne 101 Redenen en richt zich op de schaamte en twijfel die slachtoffers ervaren bij het zoeken van hulp.

TBWA\NEBOKO ontwikkelt jubileumtrekking Staatsloterij

11-05-2026 | 08:51:00
Centraal staat een gratis jubileumtrekking voor alle Nederlanders van 18 jaar en ouder, met een prijzenpot van 5,5 miljoen euro

Heineken: Minder bureaus, meer focus en samenwerking

11-05-2026 | 07:07:00
Heineken heeft de uitkomst bekendgemaakt van een wereldwijde herziening van het bureaumode
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.