Van der Valk werkt samen met Hillenaar Outdoor in Hoorn

Hillenaar Outdoor exploiteert per direct een digitale reclamemast in Noord-Holland langs de A7 bij Hoorn.

Peter Heemskerk, CEO van Hillenaar Outdoor: "De mast is het resultaat van een nauwe samenwerking met Van der Valk International. Deze hotelketen exploiteert een vestiging langs de A7 en het object staat op hun terrein. De digitale reclamemast heeft twee schermen van 66 vierkante meter. Beide zijden zijn perfect zichtbaar voor passanten."

"Het gaat om de eerste digitale reclamemast boven Amsterdam die we exploiteren. Daarmee is dit heel concreet een strategische en waardevolle uitbreiding van ons portfolio. We hopen deze samenwerking in de toekomst uit te breiden naar meerdere locaties."

De kop van Noord-Holland was tot dusver nog geen onderdeel van het netwerk van Hillenaar Outdoor. Het gaat om de tweede uitbreiding die het bedrijf dit jaar aankondigt. Eerder werd bekend gemaakt dat de out-of-home onderneming een locatie krijgt langs de A16 bij Breda.

www.hillenaar.com

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

team5pm breidt uit met hub in Johannesburg

10-06-2026 | 09:15:00
De focus in Johannesburg ligt op het versterken van technische expertise op het gebied van data, automatisering, tooling en AI-gedreven workflows

[Vacatures] The Invaders zoekt een Campaign Lead / Projectmanager

10-06-2026 | 08:46:00
The Invaders is per direct op zoek naar Campaign Lead / Projectmanager

Ariston keert terug als trappistenfrisdrank

09-06-2026 | 15:40:05
Ariston werd gelanceerd als extra inkomstenbron in de naoorlogse jaren en krijgt nu een vervolg als trappistenfrisdrank onder toezicht van de monniken.

Robert Verberne: AI versterkt vakmanschap, niet andersom

09-06-2026 | 15:15:11
Robert Verberne is co-CEO van Wenneker Amsterdam. In dit interview deelt hij de visie van Wenneker Amsterdam op AI en hoe dit hun klanten ten goede komt

Being There maakt WK-campagne voor Dr. Oetker

09-06-2026 | 14:59:04
De campagne laat zien hoe voetbalfans uit verschillende landen in hun rituelen en reacties vaak meer op elkaar lijken dan ze zelf denken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.