[Vacatures] Talpa Network zoekt een Medewerker Aankoop

Talpa Network is per direct op zoek naar een:

Medewerker Aankoop

De afdeling Aankoop koopt ten behoeve van SBS 6, NET 5 ,Veronica, SBS 9 en KIJK.nl buitenlandse films, series, documentaires, reality-tv, formats en speciale projecten aan. De afdeling draagt zorg voor de aankoop, de inhoudelijke beoordeling en doet vervolgens voorstellen voor de uitzendtijdstippen daarvan. 

Wat ga jij doen?

  • Screenen en evalueren van format, series, documentaires, reality en andere voor de zenders interessante programma’s;
  • Signaleren van trends en de koppeling maken met televisie & digitale platforms;
  • Research naar nieuwe programma’s wereldwijd;
  • Zelfstandig onderhandelen over aankoop van programma’s met distributeurs;
  • Adviserende rol naar de zenders.

 

Wie ben jij?

Het is voor deze functie essentieel dat je over zeer grote kennis beschikt van televisie programma’s, het medialandschap en in het bijzonder de identiteit en schema’s van onze zenders. Daarnaast ben jij iemand die graag naar programma’s kijkt, dit kan lineair (op TV) of digitaal (bij steamers) zijn, maar ook zijn/haar/hun eigen mening over deze programma’s kan formuleren. Bovendien ben je communicatief zeer sterk, of dat in gesprek met collega’s of de directie is. Ook beschik je over aantoonbare onderhandelingsvaardigheden en een sterk commercieel inzicht. Tot slot heb je gevoel voor trends en ontwikkelingen in de relevante doelgroepen van onze zenders.

  • Je hebt een proactieve en positieve instelling en schroomt niet om met nieuwe ideeën te komen;
  • Je kan los van je persoonlijke smaak en voorkeur een inschatting maken welke programma’s wel en niet op onze zenders passen;
  • Je hebt bovengemiddelde kennis en inzicht in de totale programmering van de Nederlandse televisie zenders;
  • Je kunt zeer goed overweg met de diverse mediatools en –systemen (oa WON, Excel en PowerPoint);
  • Je hebt minimaal een afgeronde HBO-opleiding en minimaal drie jaar werkervaring in een soortgelijke functie;
  • Vanzelfsprekend beheers je de Nederlandse en Engelse taal uitstekend. 

 

Wat bieden wij?

Word jij onze nieuwe collega?

Enthousiast over deze rol en wil je ons team komen versterken als Medewerker Aankoop? Dan nodigen we je graag uit om te solliciteren. Stuur via onderstaande knop jouw CV en motivatiebrief en wie weet maak je binnenkort deel uit van ons team.

We hanteren twee gespreksrondes.

Heb je nog vragen over de functie of de procedure? Mail dan naar [email protected] of solliciteer hier.

www.talpanetwork.com

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Michael van Kerkwijk: Creatie is niet waar AI het verschil maakt

25-03-2026 | 15:52:37
Michael van Kerkwijk is owner van de Comet Group

N=5 ontwikkelt Sleep Scan campagne voor Auping

25-03-2026 | 15:35:00
Auping lanceert een campagne rond de Sleep Scan™, ontwikkeld door N=5. In de campagne staat het matras op maat centraal

RA*W en Crocodile starten Short Form Challenge

25-03-2026 | 15:23:00
RA*W en Crocodile Agency lanceren samen de Short Form Challenge, een competitie voor startend creatief talent.

Patrick van Drongelen: Omarm AI. Totdat je het ook echt doet

25-03-2026 | 11:02:00
Patrick van Drongelen is Managing Director & Partner at PEEK Creative Studios in zijn column heeft hij het over AI, kwaliteit en resultaat

Pitch Greenchoice: Alfred wint creatief account

25-03-2026 | 08:00:00
Creatief bureau Alfred wint als creatief bureau de pitch die energieleverancier GreenChoice heeft uitgezet. Naast Alfred deden ook Gardeners en Natwerk mee aan de pitch
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.