[Vacatures] Kinesso zoekt een Medior Data and Analytics Consultant

Kinesso is per direct op zoek naar:

Medior Data and Analytics Consultant

Ben jij een kei in het verzamelen en verwerken van data inzichten en geef je hierover graag advies aan je klanten? Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging op het gebied van data verzameling, data-analyse en data activatie? Heel goed, dan zijn wij op zoek naar jou!  

Wat je gaat doen

Als Digital Analytics Consultant bij KINESSO vorm je de schakel tussen onze technologische partners en de klant. Je bepaalt samen met de klant een datastrategie, vervolgens werk je deze uit in een meetplan, waarna je verantwoordelijk bent voor de implementatie, verzamelen van inzichten en het activeren hiervan. Daarnaast helpt je klanten maar ook collega's met het beter doormeten en verzamelen van data, deze data inzichtelijk te maken en vervolgens door te vertalen en te activeren in een advertentieplatform. Dit alles met het doel de marketing/ sales campagnes en de activatie op de platforms van de klanten effectiever te maken.  

Wat we van je vragen  

  • Een afgeronde HBO- of WO-opleiding  
  • 2 jaar werkervaring 
  • Affiniteit met digital marketing  
  • Doorzettingsvermogen 
  • Analytisch inzicht 
  • Oplossend gericht denken en doen 
  • Nauwkeurig 
  • Ervaring met het werken in projecten  
  • Klantbehoeften kunnen vertalen naar functionele en technische oplossingen  
  • De drive om data & analytics binnen KINESSO naar een volgend niveau te tillen  

Ervaring met tooling en systemen

  • Ruime ervaring met Google Analytics 
  • Ruime ervaring met Google Tag manager 
  • Ervaring met het customizen van JavaScript 

Een pre is het als je ervaring hebt met: 

  • Matomo, Piwik en NetInsight  
  • Adobe Analytics en Tealium  
  • Dashboarding en reporting tools zoals Looker Studio, PowerBI en/of Tableau 

Wij zijn KINESSO! 

Het leukste digital marketingbureau van Nederland. We streven ernaar dat iedereen zich thuis voelt bij ons, daarom kiezen wij jou om wie jij bent en niet om wie we willen dat je bent. Bij ons staat kennis en constant leren centraal en streven wij ernaar de beste thuishaven te zijn voor onze mensen en voor onze klanten. Wij zijn onderdeel van het internationale netwerk IPG Mediabrands, één van de Big Six agencies ter wereld. Dit betekent dat we naast veel samenwerken en kennis uitwisselen met internationale collega's, vele opleidingsmogelijkheden en gave klanten, ook een vaste stoel aan tafel hebben bij Tech Partners zoals Meta en Google. 

Over Mediabrands

IPG Mediabrands is het wereldwijde mediabedrijf dat alle mediabureaus van de Interpublic Group (NYSE: IPG) omvat. Het bedrijf heeft meer dan 13.000 marketingexperts in dienst verspreid over meer dan 130 landen, waarbij diversiteit en inclusiviteit centraal staan. Wij adviseren onze klanten over hoe zij media en content op de best mogelijke manier kunnen inzetten om hun marketing- en communicatie-doelstellingen te bereiken. 

Mediabrands Netherlands B.V. is de mediaholding van o.a. UM, Initiative, Kinesso & Yune  Met 420 collega’s werken we in Nederland voor bekende (inter) nationale merken. Onze klanten komen bij ons voor o.a. (digitale) mediastrategie,  onderzoek, planning, inkoop, creatie, activatie en design.   

Bij Mediabrands streven we naar diversiteit, inclusiviteit en gelijkheid in al onze werkzaamheden en activiteiten. We moedigen kandidaten van alle achtergronden aan om te solliciteren en kijken uit naar jouw bijdrage aan ons team.  

IPG Mediabrands heeft ‘CHALLENGE’ in zijn DNA. Wij zijn een bedrijf van Challengers. We zijn niet de grootste, maar we zijn er voor merken en marketeers die verrast, uitgedaagd en gestimuleerd willen worden, zodat ze niet stil blijven staan. Daarnaast hebben de labels van IPG Mediabrands ‘TOGETHER’ in hun DNA. Wij geloven dat we samen groter en krachtiger zijn en over meer kennis beschikken. Wij zijn één familie, wij vormen één huis. Wij zijn ‘The House of Challengers!’ 

Interesse? Solliciteer hier.

www.kinesso.com
www.houseofchallengers.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] Kinesso zoekt een Junior SEO Specialist

24-03-2026 | 10:30:00
Kinesso is per direct op zoek naar een Junior SEO Specialist - Netherlands

[Vacatures] Kinesso zoekt een Junior Data Analyst

17-03-2026 | 12:56:00
Kinesso is per direct op zoek naar een Junior Data Analyst - Amsterdam

[Vacancy] Kinesso has a position for Programmatic Associate Director Nike

17-02-2026 | 08:52:00
Kinesso is directly looking for Programmatic Associate Director Nike - Amsterdam

[Vacancy] Kinesso has a position for Account Manager Paid Search - Nike Account

10-02-2026 | 07:37:00
Kinesso is directly looking for Account Manager Paid Search - Nike Account - Amsterdam

[Vacancy] Kinesso has a position for Paid Social Senior Associate - Nike Account

09-02-2026 | 10:01:00
Kinesso is directly looking for Paid Social Senior Associate - Nike Account - Amsterdam

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een IT Service Medewerker

17-04-2026 | 10:25:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar IT Service Medewerker - Fulltime

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Media Operator

17-04-2026 | 10:07:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Media Operator - Fulltime

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.