[Vacatures] ACE zoekt een Junior Internal Designer

ACE is per direct op zoek naar:

Junior Internal Designer - Full-time · Utrecht & Amsterdam

Welkom bij ACE & Born05!

Onze Young & Savvy teams werken op de intersectie van cultuur en technologie. Gedreven door nieuwsgierigheid en de ambitie om écht impact te maken, creëren, accelereren en innoveren we de iconische merken van morgen.

Bij Born05 geloven we in de kracht van storytelling en design om merken te laten groeien. Met een combinatie van strategisch denken en creatieve executie bouwen we betekenisvolle merkervaringen die mensen raken. Samen met ACE vormen we een krachtige combinatie van innovatie en creativiteit, altijd op zoek naar de volgende stap.

Young & Savvy is een mentaliteit. Onbevangen nieuwsgierigheid, tijdloosheid en de energie om constant te vernieuwen. Iedere uitdaging zien we als een kans om te leren en samen iets bijzonders te creëren. Als één team, met impact op velen.

Let’s make some waves together!

Over deze functie:

Als Junior Internal Designer binnen de ACE Network ben jij de creatieve kracht achter onze communicatie en branding. Jouw focus? Alles wat ACE & Born05 als merk sterker maakt – van interne campagnes en presentaties tot social content en digitale designs. Je zorgt ervoor dat onze visuele identiteit niet alleen zichtbaar, maar ook voelbaar is binnen én buiten de organisatie.

Samen met de Junior Communicatie Specialist vorm je een dynamisch duo dat de merkidentiteit van ACE en Born05 laat stralen. Jouw ontwerpen versterken onze boodschap, creëren herkenbaarheid en zorgen voor impact. Binnen ACE en Born05 ben je overal zichtbaar, want jouw werk raakt werkelijk alles.

Naast je rol in het communicatieteam maak je ook deel uit van de studio, dat wordt aangestuurd vanuit Utrecht. Je werkt op twee locaties (Utrecht en Amsterdam), waardoor je kunt leren van ervaren professionals en jouw designs direct tot leven brengt – dicht bij het vuur dus.

En het mooiste? Er ligt een mooie kans voor je klaar om door te groeien binnen ACE & Born05. Klinkt goed?

Dit zoeken we in jou:

  • Je hebt the basics. 1-3 jaar ervaring en een afgeronde hbo-opleiding in Grafisch Ontwerp, Visual Design, Multimedia Design of een verwante studie.
  • Je bent creatief én strategisch. Je snapt dat design niet alleen mooi moet zijn, maar ook functioneel en impactvol. Je weet hoe je een merk visueel consistent houdt.
  • Je hebt skills. Ervaring met Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign) is een must. Knowledge or experience in Figma is handy. Kennis van motion design (After Effects) is een dikke plus.
  • Je werkt nauw samen met communicatie. Je begrijpt hoe beeld en tekst samenkomen en denkt actief mee over hoe design onze storytelling versterkt.
  • Je denkt vooruit. Je spot kansen, organiseert je werk goed en schakelt makkelijk met collega’s. Je bent zelfstandig, maar weet ook precies wanneer je moet samenwerken.

Wil je extra punten scoren? Ervaring met foto- en videografie geeft je een streepje voor. 

Concreet, dit ga je doen:

Je hebt een brede focus en een dynamische agenda:

  • Branding & visuele storytelling – Jij vertaalt ideeën naar inspirerende visuele concepten. Je bent consistent en bewaakt daarmee ook de merkidentiteit.
  • Interne & externe campagnes – Je ondersteunt en versterkt communicatie-uitingen met krachtig design. Je schakelt snel met collega’s om vanuit een concept een passend en aantrekkelijk beeld te creëren.
  • Presentaties & communicatiemiddelen – Jij tilt ons visuele materiaal naar een hoger niveau, staat stand-by voor aanpassingen en bewaakt de templates van ACE.

En dit bieden we jou:

  • Een uitdagende positie met kansen om te leren, ontwikkelen, groeien en bouwen: na een jaar in deze rol krijg je de mogelijkheid om door te groeien binnen ACE & Born05;
  • Begeleiding van een mentor om je snel en grondig wegwijs te maken in onze werkwijzen en waarden;
  • Een geweldige werkomgeving bij Club ACE Amsterdam met een prachtig uitzicht op de Houthavens, uitgebreide lunch en heerlijke koffie. Of werk bij Born05 in Utrecht, met uitzicht over het Park Lepelenburg en op slechts enkele minuten van het centrum. Ook daar geniet je van goede koffie en een verzorgde lunch. Lekker afwisselen dus!
  • Alles om je werk te kunnen doen. We zorgen goed voor je.
  • Fulltime knallen, een positie voor 40 uur per week;
  • Aanvullend geboorte/partner verlof (100 procent);
  • Een regeling voor thuiswerken, slim afgestemd met je team;
  • 100 procent reiskostenvergoeding (op basis van openbaar vervoer);
  • Een goed pensioenplan;
  • 27 vakantiedagen.

Klinkt dit als jouw next step?

Solliciteer hier aan en stuur je portfolio (een must!) en motivatie mee.

www.thisisace.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] ACE zoekt een Senior UX/UI Designer

12-06-2026 | 13:37:00
ACE is per direct op zoek naar Senior UX/UI Designer - Fulltime · Amsterdam

[Vacatures] ACE zoekt een Senior Social Creative

29-05-2026 | 09:18:00
ACE is per direct op zoek naar Senior Social Creative - Fulltime · Amsterdam

Dorien Kuiken vertrekt bij ACE

26-05-2026 | 14:59:00
Dorien Kuiken verlaat ACE PR per 1 juni. Zij was sinds augustus 2025 Head of ACE PR en gaf leiding aan de PR-tak van ACE

Esprix 2026: Goud voor Ace, TBWA en DDB

21-05-2026 | 00:43:00
Tijdens de bijzondere uitreiking tussen levensgrote geprojecteerde kunst van Van Gogh zijn de bronzen, zilveren en gouden bekroningen bekendgemaakt.

ACE PR wint Center Parcs pitch

11-05-2026 | 08:36:00
De samenwerking volgde op een pitchtraject in maart en richt zich op het versterken van de positie van Center Parcs als lifestylemerk


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Living Experience kiest Fightclub als Lead Agency

17-06-2026 | 16:57:00
Het woonconcept werkte na een internationale bureauoriëntatie toe naar de selectie van één bureau voor positionering, creatie en performance.

Branthlete ontwikkelt Heinz-campagne rond sportfans

17-06-2026 | 16:31:24
Heinz zet deze zomer vrouwelijke sportfans centraal met The Big Catch-Up, een Nederlandse campagne binnen de Lost in Love-campagne.

happn en TrainMore organiseren Love at First Set

17-06-2026 | 16:09:45
Voor veel Nederlandse singles is de sportschool niet alleen een plek om te trainen, maar ook een omgeving waar aantrekkingskracht ontstaat.

Fitzroy ontwikkelt VGZ-campagne over zorgvernieuwing

17-06-2026 | 16:07:00
Fitzroy (onderdeel van United Playgrounds) heeft een campagne over zorgvernieuwing ontwikkeld voor VGZ

TBWA\NEBOKO ontwikkelt Startphone voor Odido

17-06-2026 | 16:01:26
De oplossing moet ouders en kinderen helpen om stap voor stap om te gaan met een eerste smartphone en sluit aan op de overheidsrichtlijnen rond smartphone- en socialmediagebruik onder kinderen en jongeren.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.