Under Armour kiest voor ACE als lead creative agency in Europa

Under Armour heeft ACE gekozen als zijn lead creative agency in Europa. Om de samenwerking af te trappen, mag ACE beginnen met volledige marketingcampagnes in het VK en Spanje. Tijdens de pitch kwam de creatieve visie tot leven dankzij het gebruik van AI in samenwerking met ACE AI Studio.

Rogier IJzermans, CEO van ACE: "Samenwerken met een sterk merk als Under Armour is een droom die uitkomt. Een van de belangrijkste redenen waarom we ACE hebben opgericht. Deze mijlpaal brengt ons netwerk naar nieuwe hoogten en geeft ons de kans en het platform om een krachtige en samenhangende merkidentiteit voor Under Armour te creëren in de EMEA-regio in de komende jaren. De strategische en creatieve expertise van ons jonge en slimme team markeert onze intrede op het internationale speelveld. Tijdens de pitch concurreerden we met verschillende grote internationale netwerken, dus ik ben enorm trots dat wij, als absolute underdog, hebben gewonnen."

www.ace.nl

www.underarmour.nl

Lees ook:

ACE PR gaat aan de slag voor More Nutrition

13-04-2026 | 13:05:56
Het Duitse lifestylemerk, onderdeel van The Quality Group, heeft in eigen land een sterke positie opgebouwd en werkt nu aan verdere groei in Europa

Rogier IJzermans: Bureaus moeten zich heruitvinden

09-04-2026 | 22:43:00
Marketing Report is in de Houthavens. We spreken Ace oprichter Rogier IJzermans over de ontwikkeling van het bureau en de veranderingen in de markt, die voortdurend om aanpassingen vraagt

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

Kruidvat zet overgang centraal in campagne

02-04-2026 | 11:14:54
Onderdeel van de campagne is de inzet van het zogenoemde MenoVest, een vest dat opvliegers simuleert met verwarmde elementen.

Samsung opent S26Mart pop-up in Amsterdam

30-03-2026 | 11:59:00
Met het concept grijpt het merk terug op zijn oorsprong als Koreaanse buurtsupermarkt en koppelt dit aan de introductie van de Samsung Galaxy S26 Series.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Digitale advertenties ontwikkelen zich verder

24-04-2026 | 14:28:11
De markt voor digitale advertenties groeit allang niet meer alleen, hij versnelt zichzelf.

Dentsu, Havas Lemz en TBWA genomineerd voor SAN Bureau van het Jaar

24-04-2026 | 12:29:00
De ABC jury heeft na een tweede ronde in voorgaande weken de Shortlisten voor de drie SAN ABC Accenten 2025 vastgesteld

Proefdiervrij en The Creators Hive lanceren campagne Tijd voor menselijkheid

24-04-2026 | 06:00:00
Creatief bureau The Creators Hive heeft voor Stichting Proefdiervrij een campagne ontwikkeld onder de naam Tijd voor Menselijkheid. De campagne heeft als doel mensen aan het denken te zetten over dierproeven

AI AM breidt uit en wijst op AI-achterstand Nederland

23-04-2026 | 15:42:12
Volgens de initiatiefnemers wijst die groei op een bredere uitdaging: de adoptie van AI in Nederland blijft achter door een gebrek aan infrastructuur.

Dorst & Lesser verzorgt socialstrategie Center Parcs

23-04-2026 | 15:17:53
De samenwerking richt zich op het verbreden van de merkperceptie, waarbij het merk zich positioneert als meer dan een familieresort.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.