Tom Dehaes Brand & Campaign Strategist Springbok Agency
Springbok verwelkomt Tom Dehaes in het Brand & Campaign Strategy team. Als merk- en campagnestrateeg voegt hij acht jaar aan ervaring toe aan het team van strategisch directeur Tomas Sweertvaegher.
Het strategische team van Springbok werd het afgelopen jaar al uitgebreid. Met de aanwerving van Tom als merk- en campagnestrateeg investeert Springbok verder in haar strategisch-creatieve aanbod bij Joe Public, het creatief bureau van Springbok. Tom werkte eerder al bij weareDaniel, Salvo, maar vooral gedurende zeven jaar als Strategy Manager voor het communicatiebureau Bridgeneers.
Tomas Sweertvaegher: "Tom heeft vele jaren ervaring als merk- en campagnestrateeg op de teller en dat voor zowel commerciële als publieke merken zoals Wit-Gele Kruis Vlaanderen, het Gemeenschapsonderwijs en verschillende Vlaamse én federale overheden. Zijn unieke en brede ervaring is een goede aanvulling voor het team. Hij ziet het brede plaatje."
Tom Dehaes: "Ik ben overtuigd van de kracht van sterke merken, ook in de publieke sector. Deze merken kunnen met een helder verhaal opvallen en burgers in beweging brengen in een wereld vol informatie, waar mensen steeds minder aandacht voor advertenties hebben. Maar dat kan alleen als de strategieën voor de organisatie, het merk en de communicatie perfect op elkaar afgestemd zijn op alle touchpoints, en dan kan met een agency zoals Springbok."
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Lisa Vande Weghe (Springbok Agency): TikTok Shop in België
[Vacatures] Springbok zoekt een SEO & GEO Specialist
Emma Reunes: Het cottage cheese-effect in marketing
Maaike Maes HR Manager Springbok
Sammy Colson: Springbok kiest geïntegreerde marketing na verzelfstandiging Dawn
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Living Experience kiest Fightclub als Lead Agency
Branthlete ontwikkelt Heinz-campagne rond sportfans
happn en TrainMore organiseren Love at First Set
Fitzroy ontwikkelt VGZ-campagne over zorgvernieuwing
TBWA\NEBOKO ontwikkelt Startphone voor Odido
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen