TelSell opnieuw failliet

TelSell oftewel MediaShop Benelux BV) is opnieuw failliet verklaard. De eerste versie van TelSell werd in 1993 opgericht en ging in januari 2008 failliet, waarna in februari 2008 een doorstart werd gemaakt. Het Oostenrijkse MediaShop kocht het bedrijf in 2018. Mediashop dat in 1999 werd opgericht, ging eerder failliet met volgens Duitse media een schuld van 45 miljoen euro. TelSell was gevestigd in Almere.

TelSell was vooral bekend van homeshopping op televisie, maar opereerde ook via YouTube, de eigen website en online retailers als Bol en Amazon.

Sinds 2008 heeft geleidelijk aan Tommy Teleshopping (van Omni Channel Group van Berend Veldhoen) de rol overgenomen van TelSell.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Senior Out of Home Consultant

12-06-2026 | 13:13:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar Senior Out of Home Consultant - Hoorn

Kaufland breidt marktplaats uit naar Nederland

12-06-2026 | 09:11:00
Met de komst van het platform ontstaat er ook voor online verkopers een extra verkoopkanaal

PEEK ontwikkelt visuele wereld voor Peachtree

11-06-2026 | 17:13:00
Voor een merk dat sterk leunt op smaak was de centrale vraag hoe die beleving direct voelbaar gemaakt kon worden

Nick Toet geeft La Place-campagne vaart

11-06-2026 | 11:32:00
Met de campagne speelt La Place in op de druk die veel ouders ervaren bij de combinatie van opvoeding, huishouden en gezond koken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.