TelSell opnieuw failliet
TelSell oftewel MediaShop Benelux BV) is opnieuw failliet verklaard. De eerste versie van TelSell werd in 1993 opgericht en ging in januari 2008 failliet, waarna in februari 2008 een doorstart werd gemaakt. Het Oostenrijkse MediaShop kocht het bedrijf in 2018. Mediashop dat in 1999 werd opgericht, ging eerder failliet met volgens Duitse media een schuld van 45 miljoen euro. TelSell was gevestigd in Almere.
TelSell was vooral bekend van homeshopping op televisie, maar opereerde ook via YouTube, de eigen website en online retailers als Bol en Amazon.
Sinds 2008 heeft geleidelijk aan Tommy Teleshopping (van Omni Channel Group van Berend Veldhoen) de rol overgenomen van TelSell.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Welkoop kiest N=5 en Monkeys & Bananas
Welkoop heeft na twee pitchtrajecten gekozen voor N=5 als lead agency en Monkeys & Bananas als social bureau.
Albert Heijn introduceert kaasstroopwafel
Het product combineert kaas en stroopwafel en maakt deel uit van de campagne Het lekkerste van Nederland.
HEMA en Jumbo starten gezamenlijke campagne
Met de actie willen HEMA en Jumbo klanten laten kennismaken met elkaars assortiment. De campagne loopt via tv en digitale kanalen, waaronder social media.
Intertoys bestaat 50 jaar en zet vol in op nostalgie
Intertoys viert het 50-jarig bestaan met een landelijke campagne waarin herinneringen en speelgoed uit verschillende decennia centraal staan
Joe Public en Grolsch lanceren Proost op karakter
De campagne is ontwikkeld door Joe Public en zet het thema authenticiteit centraal, met een focus op mensen die hun eigen keuzes maken.
Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong