De Telegraaf lanceert Telegraaf TV bij Samsung TV Plus

Mediahuis Nederland heeft onder de naam Telegraaf TV een FAST-zender gelanceerd. FAST staat voor Free Ad Supported Streaming Television. Voorlopig is Telegraaf TV alleen beschikbaar via Samsung TV Plus voor eigenaars van een Samsung-televisie. Your Channels, onderdeel van MPG Media Group van Ferry Ouwendijk, is verantwoordelijk voor de facilitaire aspecten van de zender.

Telegraaf TV vertoont continu de video’s van de Telegraaf op het gebied van nieuws, sport, entertainment, financieel en meer. Ook zijn er interviews te zien, afgewisseld met opnames vanuit de Telegraaf-studio’s en live verslaggeving onder andere rondom de verkiezingen.

Samsung TV Plus biedt meer dan 100 FAST-kanalen met internationale en nationale content rondom nieuws, entertainment, kids, documentaires, sport en muziek. Vorige week werd een op Nederland en Vlaanderen gerichte versie van Wedo Movies gelanceerd bij Samsung TV Plus.

Jefta Lentz, CEO van Your Channels: "We zijn trots dat we met Telegraaf TV de kijkers van Samsung TV Plus nationaal nieuws kunnen brengen op het grote scherm."

Marvin Kooij, CEO van Media Choice: "Naast de premium nieuwscontent zijn we enorm verheugd dat het ons gelukt is onze vernieuwde Quatro90-oplossing te gebruiken om de zender volledig autonoom te laten draaien, zodat de redactie van de Telegraaf volledig ontzorgd wordt."

Rien van Beemen, CEO van Mediahuis Nederland: "Met deze samenwerking zijn wij in staat om de aanwezigheid van de Telegraaf in Nederland verder te vergroten."

Wilson Boldewijn, chef video van De Telegraaf: "Onze redactie kan zich volledig focussen op het laatste nieuws, dat direct op de zender terug te zien is. Telegraaf TV is het perfecte verlengstuk van de bestaande Telegraaf-media."

Andrea Schumacher, Samsung TV Plus Lead Benelux bij Samsung TV Plus: "De sterke samenwerking met onze lokale partner Your Channels heeft reeds geresulteerd in de recente zenderlanceringen van de Studio 100-kanalen. We zijn in de wolken met de verdere uitbreiding van ons partnership met de lancering van de nationale nieuwszender Telegraaf TV. Het toevoegen van de zender aan het aanbod van Samsung TV Plus in Nederland zorgt ervoor dat we onze kijkers op de hoogte houden van het laatste nieuws in Nederland."

www.telegraaf.nl

www.mediahuis.nl

www.samsung.com

www.yourchannels.eu

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Mediahuis Nederland en dentsu zetten agentic buying in

16-06-2026 | 12:27:00
Volgens de betrokken partijen laat de campagne zien hoe AI-agents kunnen worden ingezet binnen bestaande mediaprocessen

[DutchMedia Podcast] met Rien van Beemen van Mediahuis Nederland

11-06-2026 | 19:52:00
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Chef In bij De Telegraaf

03-06-2026 | 10:17:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Chef In bij De Telegraaf - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Marketing Manager

03-06-2026 | 09:56:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Marketing Manager - Amsterdam

Mediahuis Nederland begint pilot afhaalpunten dagbladen op Schiermonnikoog & Vlieland

25-05-2026 | 19:21:30
Mediahuis Nederland begint per 1 juli 2026 een pilot met afhaalpunten voor dagbladen van alle Nederlandse uitgevers op Vlieland en Schiermonnikoog. Daarmee blijven papieren kranten (ook die van DPG Media) beschikbaar voor abonnees en losse verkoop op beide eilanden
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TFA verzorgt audiotraject voor Douchebag-campagne

18-06-2026 | 16:08:53
De campagne is ontwikkeld door NOISE in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en draait om een herkenbaar moment onder de douche

ARTIS lanceert campagne rond heropening Aquarium

18-06-2026 | 15:23:34
De campagne is volgens ARTIS een van de grootste marketingcampagnes in de geschiedenis van de organisatie en brengt de onderwaterwereld van het Aquarium naar de stad

VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital

18-06-2026 | 12:56:59
De samenwerking omvat de ontwikkeling van de merkstrategie, het merkverhaal, het merkthema, de visuele identiteit en de redesign van de website.

Creativiteit blijft knelpunt voor marketeers

18-06-2026 | 11:58:00
Dat blijkt uit het rapport Clients and Creativity 2026 van WFA en LIONS.

Antal van Pelt: Het tijdperk van de beige marketeer

18-06-2026 | 09:28:00
Merken groeien niet door netjes binnen de lijntjes te kleuren. Ze groeien door iets te kiezen. Door ergens voor te staan
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.