SuperRebel.Agency ontwikkelt merkidentiteit voor BeeOrganic

Internationale slogan en designstrategie voor biologisch merk

SuperRebel.Agency heeft de internationale merkidentiteit, positionering en het logo ontwikkeld voor BeeOrganic, een merk in biologische groenten en fruit met een sterke focus op bananen. De visuele identiteit moet bijdragen aan de herkenbaarheid en zichtbaarheid van het merk binnen de biologische sector.

Het logo bevat een verwijzing naar het achterlijf van een bij in de laatste letter E, een subtiel detail dat de merknaam versterkt en symbool staat voor de missie van BeeOrganic: het verbinden van mens en natuur.

Internationale pay-off en merkverhaal

Onderdeel van de positionering is de internationale pay-off Just Bee Organic, die ook op de verpakkingen van BeeOrganic zichtbaar is. De slogan moet bijdragen aan herkenning in het schap en vat de merkbelofte samen in een korte, duidelijke boodschap.

BeeOrganic richt zich op consumenten die waarde hechten aan gezondheid, duurzaamheid en transparantie. Het merk werkt samen met lokale telers, streeft naar regionale sourcing en biedt jaarrond leveringszekerheid door wereldwijd met de zon mee te telen.

Design en productie in samenwerking

De visuele identiteit is ontworpen door SuperRebel.Agency, terwijl de website is gerealiseerd door Creative Skills. BeeOrganic wil zich onderscheiden met opvallende verpakkingen, duidelijke communicatie en sterke merkwaarden.

www.superrebel.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

SuperRebel.Agency maakt brand video voor intospace

08-06-2026 | 15:01:00
De film verbeeldt de visie van het bedrijf op logistiek vastgoed.

[Forum] Wat betekent het faillissement van KesselsKramer?

03-06-2026 | 10:49:00
Met enige regelmaat vragen we bepalende spelers in onze industrie naar hun mening naar aanleiding van een actuele vraag voor de rubriek Forum

Budi Gonzalez de Chaves: SuperRebel omarmt brave denken

01-06-2026 | 19:57:00
Budi Gonzalez de Chaves is per 1 juni 2026 benoemd tot CEO van SuperRebel.agency. We spreken hem en medeoprichter Lodewijk Varossieau

SuperRebel.agency benoemt Budi Gonzalez de Chaves tot CEO

01-06-2026 | 13:00:00
Hij wordt verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding, groei, commercie en verdere ontwikkeling van SuperRebel.Agency Group

Arjan Hoekstra: Als de shit uitbreekt

20-05-2026 | 11:01:05
Het eerste wat sneuvelt in tijden van oorlog is de waarheid. Daarna is het de beurt aan de humor.

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Buro Bagsy ontwikkelt De Fietsclub voor BikeTotaal

15-06-2026 | 13:47:04
BikeTotaal heeft de social-first contentserie De Fietsclub gelanceerd. De vierdelige mini-soap is te zien op Instagram

Havas neemt meerderheidsbelang in Archrival

15-06-2026 | 09:59:00
Archrival is gespecialiseerd in jeugdcultuur en experiential activation

Alexander Cha'ban: Save yourself, drink urine

15-06-2026 | 09:21:00
Toen ik aan het begin van mijn studies reclamevormgeving stond, kon niets mij voorbereiden op de creatieve durf en eigenzinnigheid van KesselsKramer.

ADNIGHT maakt eerste bureaus voor 2026 bekend

15-06-2026 | 09:08:00
Tijdens het dagprogramma verzorgen bureaus keynotes op verschillende podia in De Hallen

Sorrell ziet weinig ruimte voor overnames onder reclameholdings

15-06-2026 | 07:15:00
Marketing Report baseert dit artikel op een interview dat het Amerikaanse vakblad Adweek publiceerde met Sir Martin Sorrell
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.