SuperRebel Agency ontwikkelt naam en merkidentiteit Meyer Horeca Groep

Om het bedrijf klaar te stomen voor de toekomst, ontwikkelde SuperRebel Agency de naam Meyer Horeca Groep en de merkidentiteit, herkenbaar aan het beeld van een leeuw. Deze naam doet meer recht aan de kernactiviteiten en de kernwaarden van het bedrijf.

In het logo dat SuperRebel ontwierp, is een dubbele betekenis gevonden voor de Y die centraal staat in MEYER. Het is een glas en bovendien de onderkant van de neus van een leeuw. Deze leeuw is al jaren het boegbeeld van Meyer en staat voor kracht en winnaarsmentaliteit. Een mentaliteit die nog steeds bij Meyer past.

Meyer Horeca Groep is een onderneming die zich al meer dan 30 jaar bezighoudt met het beheren van een grote diversiteit aan horecabedrijven en vastgoed door heel Nederland. Door een actief acquisitiebeleid en het zelf ontwikkelen van nieuwe horecaformules is Meyer Horeca Groep, met haar meer dan 2000 gemotiveerde medewerkers, de laatste jaren uitgegroeid tot een toonaangevend bedrijf in de horeca.

www.meyerhorecagroep.nl

www.superrebel.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Campagne stimuleert helmgebruik bij ouders en kinderen

15-04-2026 | 15:23:21
Het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat lanceert samen met Roorda een nieuwe fase van de campagne Zet ’m op

Cortina en Lemon Scented Tea vervolgen merkcampagne

15-04-2026 | 14:10:00
Cortina lanceert samen met LemonScentedTea een nieuwe campagne binnen het platform Original as you.

[Vacatures] De Combinatie van Factoren zoekt een Medior Art Director

15-04-2026 | 12:53:00
De Combinatie van Factoren (DCVF) is per direct op zoek naar een Medior Art Director - Full-time · Amsterdam

Campagne Jumbo’s draait om smaak en prijs

15-04-2026 | 11:36:44
Met de actie willen HEMA en Jumbo klanten laten kennismaken met elkaars assortiment. De campagne loopt via tv en digitale kanalen, waaronder social media.

GBE Creative Agency opent hub in Maastricht

15-04-2026 | 07:11:00
GBE Creative Agency heeft per 1 maart 2026 een vestiging geopend in Maastricht. Met deze stap werkt het bureau voortaan vanuit een twee-hubmodel, met Amsterdam en Maastricht als uitvalsbasis
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.