Serviceplan Make en Lancôme bundelen krachten

Serviceplan Make heeft meegewerkt aan de lancering van Lancôme's nieuwste geur, La Vie est Belle L'Elixir. Het bureau heeft het creatieve concept, oorspronkelijk ontworpen in Parijs, aangepast en gelokaliseerd voor de Belgische en Nederlandse markt.  

Van opvallende roltrapontwerpen in exclusieve warenhuizen zoals Inno en Douglas, tot gedurfde raamstickers en complete point-of-sale (POS) materialen, het bureau wilde ervoor zorgen dat de originele visie perfect aansloot bij het lokale publiek. 
Een sleutelrol in dit project was weggelegd voor Zaïa Tachfit, die als zowel designer als projectmanager zorgde voor de uitvoering van het lokalisatieproces. Met haar kennis van Lancôme's merkidentiteit wilde ze waarborgen dat elk detail in lijn was met de sfeer van het merk en kon ze tegelijk de uitingen aanpassen voor de lokale markt.

Credits:
Managing Director: Monia Kayila | Account Lead: Tatevik Petrosyan – Zina Chénani | Studio Manager: Véronique Renier | Grafisch Ontwerper & Projectmanager: Zaïa Tachfit 
 

Menno Westinga: Mediaplus verbindt media en creatie

20-11-2025 | 15:26:00
Hij vertelt over het internationale karakter van de groep, de rol van het House of Communication en waarom CMO’s Mediaplus als strategisch consultant zien

[Vacatures] Serviceplan Amsterdam zoekt een Customer Journey Director bij Plan.Net

14-11-2025 | 08:36:00
Serviceplan Amsterdam is per direct op zoek naar een Customer Journey Director bij Plan.Net - Amsterdam

[Vacatures] Serviceplan Amsterdam zoekt een Assistant Business Controller

14-11-2025 | 08:21:00
Serviceplan Amsterdam is per direct op zoek naar Assistant Business Controller - Amsterdam

Tom Huijgen: Te gewaagd om te werken? Daarom werkt het!  

12-11-2025 | 08:40:00
Tom Huijgen, Strategy Director bij Serviceplan Amsterdam, laat aan de hand van drie cases zien dat het niet gaat om luid zijn of om rebels doen

Shirin Arfa-Kia: Europa’s antwoord op de agent-economie

27-10-2025 | 11:30:00
Shirin Arfa-Kia, AI & Innovation Consultant bij Mediaplus, legt uit waarom Europese alternatieven als Sōkosumi onmisbaar zijn en zet de voordelen op een rij


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Brand Manager

20-11-2025 | 09:38:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Brand Manager - Maastricht

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Senior Creator Manager bij SPIL NEWS

20-11-2025 | 08:18:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Senior Creator Manager bij SPIL NEWS - Amsterdam

KVK en N=5 geven twijfels ondernemers hoofdrol

19-11-2025 | 14:27:08
KVK en N=5 lanceren de volgende fase van Houvast voor Ondernemers, waarin twijfels en vragen van ondernemers centraal staan.

[Vacatures] Ever Ready zoekt een Community Marketeer

19-11-2025 | 13:33:07
Ever Ready is per direct op zoek naar een Community Marketeer

DEPT ontwikkelt strategie achter cashloze Wero Thrift Club

19-11-2025 | 09:26:20
In Berlijn vond de eerste Wero Thrift Club plaats, een cashloze thriftmarkt waar alle transacties via Wero verliepen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.