ReumaNederland kiest Media Reverse voor mediaplanning

ReumaNederland heeft na een pitch Media Reverse geselecteerd als mediabureau voor strategische mediaplanning en -inkoop. De samenwerking is gericht op het vergroten van de merkbekendheid en het activeren van doelgroepen via relevante mediakanalen.

De organisatie koos voor Media Reverse na een traject waarin verschillende bureaus hun visie op de toekomstige communicatie presenteerden. Het bureau onderscheidde zich met een datagedreven media-aanpak en een persoonlijke, pragmatische werkwijze.

Bewustwordingscampagne over de realiteit van reuma

De samenwerking start met een bewustwordingscampagne rond de pijnlijke realiteit van reuma en de noodzaak om in actie te komen. De campagne is van 20 tot en met 31 oktober te horen via Ster (radio) en wordt ondersteund door onlinevideo. In de eerste helft van december (1 tot en met 14 december) volgt een vervolg van de radiocampagne om de boodschap verder te versterken.

Bij de totstandkoming van deze eerste campagne werkte Media Reverse nauw samen met Marjolein Valk en Marloes Westerhuis van ReumaNederland.

Media Reverse en ReumaNederland over de samenwerking

Sjors Kroon, directeur Media Reverse: "We zijn trots dat ReumaNederland voor Media Reverse heeft gekozen. ReumaNederland doet er alles aan om de pijnlijke realiteit van reuma ten positieve te veranderen, een belangrijke opdracht. We kijken ernaar uit om hier met impactvolle campagnes aantoonbaar aan bij te dragen."

Marjolein Valk, PR & Brandmanager ReumaNederland: "We zijn blij dat we met Media Reverse een partner hebben gevonden om de impact van onze campagnes te vergroten en de urgentie voor reuma nog beter over het voetlicht te brengen. We verheugen ons dan ook op een succesvolle samenwerking."

 

 

www.mediareverse.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Team Lead Display, Video & Audio (DVA)

04-05-2026 | 11:09:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar een Team Lead Display, Video & Audio (DVA) - 32 - 40 uur / Oegstgeest

CONO Kaasmakers kiest Media Reverse

30-04-2026 | 11:44:47
Na een korte oriëntatiefase, koos CONO voor Media Reverse om de mediastrategie verder te professionaliseren

Michael van der Wal: Lokaal campagne voeren voor vertrouwen

24-04-2026 | 15:45:00
Marketing gaat vaak over groot denken: landelijke zichtbaarheid, virale campagnes of internationale branding.

[Vacatures] Media Reverse zoekt een Junior Client Lead

07-04-2026 | 10:39:00
Media Reverse is per direct op zoek naar Junior Client Lead

Media Reverse wordt mediabureau van Cloudpillo

12-03-2026 | 10:06:01
Met de samenwerking willen beide partijen de groei van het merk versnellen met een aanpak waarin merkbouw en performance elkaar versterken.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brand Builders maakt campagne voor De Rotterdamsche Oude

22-05-2026 | 13:12:00
Het kaasmerk van Velder kiest daarmee bewust voor vertraging in een wereld waarin alles sneller moet.

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken

Bob Koigi: De opmars van retail media in Europa

22-05-2026 | 11:26:48
Retail media groeit razendsnel van een niche binnen ecommerce naar een van de belangrijkste pijlers van digitale advertising.

Ruben Beijer: ENTR brengt geschiedenis tot leven

22-05-2026 | 11:22:50
Veel musea zijn fantastisch in kennis overdragen, maar verliezen het steeds vaker van Netflix, TikTok, gaming en entertainment

Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder

22-05-2026 | 10:21:25
Na eerdere samenwerkingen met Ireen Wüst en Marco Schuitmaker bouwt het merk verder aan een campagne rond motivatie, toegankelijkheid en betaalbaarheid.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.