Qatar Airways partner en officiële luchtvaartmaatschappij Formule 1

Qatar Airways is nu de wereldwijde partner en officiële luchtvaartmaatschappij van Formule 1, de top van de autosport en de technologisch meest geavanceerde races ter wereld. Qatar Airways en F1 zullen partners zijn tot en met het seizoen 2027.

Naast het wereldwijde partnerschap is Qatar Airways dit jaar titelsponsor van drie Grands Prix: De Qatar Airways Grand Prix van Emilia Romagna (19-21 mei), de Qatar Airways Grand Prix van Hongarije (21-23 juli) en de Qatar Airways Grand Prix van Qatar (6-8 oktober).

Dit seizoen heeft de Formule 1 haar meest globale racekalender tot nu toe met 23 races verdeeld over 21 landen en vijf continenten. Dit weerspiegelt de snelgroeiende aanwezigheid van de autosport wereldwijd en de uitgebreide internationale connectiviteit van de Qatar Airways oneworld Alliantie, die meer dan 150 landen aandoet.

www.formula1.com

www.qatarairways.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Buro Bagsy ontwikkelt Jumbo Totem voor Koningsdag

20-04-2026 | 16:23:18
Jumbo introduceert tijdens Koningsdag de Jumbo Totem, een activatie die inspeelt op het totemfenomeen van festivals en concerten.

Christian van Santen: Tijd is waardeloos

20-04-2026 | 15:50:00
The price is right betekent ‘goeie deal’. Volgens de IPA (Institute of Practitioners in Advertising) is daar in de bureauwereld al lang geen sprake meer van.

Videoreeks Loetje focust op medewerkers en gasten

20-04-2026 | 14:43:00
Loetje start met Land van Loetje, een videoreeks die laat zien wat er achter de schermen gebeurt in de restaurants.

Maurice Noten: ANSWRD specialiseert in community

20-04-2026 | 13:15:00
In gesprek met David de Jong gaat het over de groeiende rol van interactie op social medi

Lemon Scented Tea organiseert event over CX en EX

20-04-2026 | 12:30:17
Tijdens het CXbyEX Event staat de vraag centraal hoe organisaties hun merkbelofte beter kunnen laten aansluiten op de interne cultuur.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.