Publicis Groupe ontwikkelt influencermarketingcampagne voor LU

Koekmerk LU kondigt een samenwerking met een van de karakteristieke families van Nederland aan. Samen met de vijftienkoppige Froger-familie streeft LU naar het bij elkaar brengen van families en het koesteren van die magische momenten. Nooit eerder vonden Nederlanders familie zo’n belangrijk onderdeel van hun identiteit. Vanuit dit inzicht heeft LU samen met Publicis Groupe Benelux een campagne ontwikkeld die herkenbare familiemomenten benadrukt. 

FamiLU Froger

René Froger: "We zijn met veel, steeds meer zelfs, en hebben ook nog eens allemaal een sterk eigen karakter. Dat mag en kan, zolang we elkaar blijven respecteren, voor elkaar blijven zorgen en elkaar niet uit het oog verliezen. Deze samenwerking met LU is voor ons een logische match; de koekjes van LU eten wij al jaren en de diversiteit van het assortiment zien we terug in ons gezin."

Rhandy Biemans, Marketing Lead LU Nederland: "In de FamiLU campagne focussen we ons op het bereiken van families, deze zijn altijd al een belangrijke doelgroep van het LU merk zijn geweest. LU staat al sinds 1846 voor authentiek gebakken koekjes en snacks... Met veel liefde en zorg brengen we al decennialang onze karakteristieke koekjes en snacks naar de Nederlandse consument. Door de samenwerking met de karaktervolle familie Froger geven we onze nationale campagne “Tijd voor famiLU” een extra boost én komt Nederland erachter welk karakter uit de familie welk karaktervol koekje van LU als favoriet heeft. Zo ontdekten we dat al voor de eerste gesprekken met de familie dat René Froger al jarenlang groot fan van LU Bastogne is en Nastasja op haar beurt regelmatig geniet van de LU Scholiertjes, wat deze campagne erg authentiek maakt!"

Werner van Reck, Creative Director Publicis Groupe Benelux: "Met deze campagne hebben we binnen Publicis Benelux een feilloze integratie van diverse disciplines laten zien. Vanuit een creatief concept uit de koker van Publicis België, heeft het Nederlandse PR & Influence team de samenwerking met De Frogers geïnitieerd en vormgegeven en is Boomerang als onderdeel van Publicis Groupe verantwoordelijk gesteld voor de productie van de assets."

www.publicisgroupe.nl

www.lu.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Publicis roept bureaus op te stoppen met valse beloften in pitches

17-06-2026 | 06:14:00
Publicis roept de bureausector op te stoppen met wat de groep wrong promises noemt in pitches. Volgens Publicis leiden die beloften tot een race to the bottom

Publicis pakt wereldwijde media van HP af van Omnicom

17-06-2026 | 00:40:00
Publicis is de grootste stijger met een plus van 3,6 procent, geholpen door een opvallende accountwinst. WPP herstelt met 2,1 procent van de klap rond Coca-Cola van vorige week

Opel, Publicis en Ad Alliance starten zoekcampagne

16-06-2026 | 10:23:00
Samen met Publicis en Ad Alliance daagt het automerk consumenten uit om de auto te spotten in verschillende media-uitingen tijdens de WK-zomer.

ADNIGHT maakt eerste bureaus voor 2026 bekend

15-06-2026 | 09:08:00
Tijdens het dagprogramma verzorgen bureaus keynotes op verschillende podia in De Hallen

Cannes Lions: Publicis Amsterdam bij eerste nominaties

11-06-2026 | 14:22:00
De eerste nominaties voor de Cannes Lions zijn bekend gemaakt. Bij de Innovations Lions is Publicis Amsterdam genomineerd met de campagne Utrecht Energized voor Renault


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Living Experience kiest Fightclub als Lead Agency

17-06-2026 | 16:57:00
Het woonconcept werkte na een internationale bureauoriëntatie toe naar de selectie van één bureau voor positionering, creatie en performance.

Branthlete ontwikkelt Heinz-campagne rond sportfans

17-06-2026 | 16:31:24
Heinz zet deze zomer vrouwelijke sportfans centraal met The Big Catch-Up, een Nederlandse campagne binnen de Lost in Love-campagne.

happn en TrainMore organiseren Love at First Set

17-06-2026 | 16:09:45
Voor veel Nederlandse singles is de sportschool niet alleen een plek om te trainen, maar ook een omgeving waar aantrekkingskracht ontstaat.

Fitzroy ontwikkelt VGZ-campagne over zorgvernieuwing

17-06-2026 | 16:07:00
Fitzroy (onderdeel van United Playgrounds) heeft een campagne over zorgvernieuwing ontwikkeld voor VGZ

TBWA\NEBOKO ontwikkelt Startphone voor Odido

17-06-2026 | 16:01:26
De oplossing moet ouders en kinderen helpen om stap voor stap om te gaan met een eerste smartphone en sluit aan op de overheidsrichtlijnen rond smartphone- en socialmediagebruik onder kinderen en jongeren.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.