Publicis Groupe België wint pitch voor Campari Benelux

Na een pitch voor Aperol is Publicis Groupe België geselecteerd als creatieve partner voor Campari Benelux.

Het bureau wordt verantwoordelijk zijn voor het ontwikkelen van de 360° strategie en creatie, alsook voor het digitale luik, CRM, PR & influence, en de vertaling van het creatieve concept op festivals en naar de on- en off-trade kanalen.

Francesca Arcangeli, Marketing Directeur Campari Benelux: “We zijn heel enthousiast om met Publicis Groupe België samen te werken. Ze begrijpen dat Aperol meer is dan een aperitief, het is een social ervaring, iets wat duidelijk naar voren kwam in hun pitchvoorstel. Daarbij hebben hun sterke strategie en creatieve ideeën ons overtuigd dat zij de ideale partner zijn om onze ambities waar te maken.”

www.publicisgroupe.be

Publicis Groupe wint wereldwijde mediabureaupitch van Mars

11-06-2025 | 14:35:00
Publicis Groupe neemt het wereldwijde mediabudget van Mars over van WPP. De overeenkomst, ter waarde van ongeveer 1,7 miljard dollar

Boost je Buurt-campagne in samenwerking met Publicis Groupe

10-06-2025 | 12:13:00
Gemeente Amsterdam is gestart met de derde editie van Boost je Buurt, een campagne die lokale impactondernemers in de stad ondersteunt.

Kika Douglas en Karen Ballenden versterken LePub Amsterdam

10-06-2025 | 11:55:00
LePub Amsterdam heeft twee functies binnen het bureau ingevuld. Kika Douglas is aangesteld als CCO en Karen Ballenden als General Manager

ADsterdam Creativity Festival maakt programma bekend

05-06-2025 | 15:25:20
Het evenement vindt op 27 juni plaats bij LIEF in Sloterdijk Amsterdam en wordt georganiseerd door Publicis Groupe

LU en Tim Senders starten videoserie over student en welzijn

04-06-2025 | 14:57:54
Tijdens de Week van de Mentale Gezondheid zetten Tim Senders en koekjesmerk LU zich in voor het welzijn van studenten. In een videoserie op social media

Gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.