PSV en Coca-Cola verlengen langdurige samenwerking

Coca-Cola Europacific Partners Nederland (CCEP) blijft als partner verbonden aan PSV. De samenwerking, die al meer dan tien jaar loopt, wordt voortgezet. Bezoekers van het Philips Stadion kunnen ook de komende seizoenen rekenen op het vertrouwde assortiment frisdranken.

De samenwerking richt zich op gastbeleving, duurzaamheid en het aanbieden van een breed drankenaanbod. Tijdens wedstrijden van PSV, Jong PSV en PSV Vrouwen zijn onder meer Coca-Cola, Fanta, Sprite, Fuze Tea, Chaudfontaine en Powerade verkrijgbaar.

Gastbeleving en duurzaamheid centraal

Frans Janssen, Commercieel Directeur bij PSV: "We zijn de mijlpaal van tien jaar samenwerking met Coca-Cola gepasseerd en werken in een andere vorm zelfs al veel langer samen. Die samenwerking is al die jaren uitstekend bevallen. De drankvoorziening voor meer dan dertigduizend mensen rond en tijdens wedstrijden brengt de nodige uitdagingen met zich mee. We zijn dan ook erg blij dat Coca-Cola ons daarin ondersteunt en dat dat zo blijft."

Ramona van Zuylen, Director Away from Home bij CCEP: "Ik ben ontzettend trots dat we de samenwerking met PSV voortzetten. Samen willen we ervoor zorgen dat elke bezoeker kan genieten van een aanbod dat aansluit bij zijn of haar wensen – met keuze, smaak, beleving én aandacht voor duurzaamheid."

Focus op keuze en verantwoorde consumptie

CCEP biedt ook een assortiment suikervrije en caloriearme dranken aan, passend bij de toenemende vraag van bezoekers. Momenteel is ruim de helft van het verkochte volume in Nederland suikervrij of laag in suiker. Daarnaast worden Ready-To-Drink cocktails als Jack Daniel’s & Coca-Cola en Absolut Vodka & Sprite aangeboden rondom de wedstrijden.

Duurzaamheid blijft een speerpunt binnen de samenwerking. Beide partijen zetten in op onder meer verpakkingsinzameling en recycling in en rondom het stadion.

Lees ook:

Levi’s en COLORS starten programma voor artiesten

13-04-2026 | 07:44:00
Levi’s en COLORSxSTUDIOS introduceren EMERGENT, een meerjarig internationaal muziekprogramma dat zich richt op opkomende artiesten. Het initiatief ondersteunt makers op belangrijke momenten in hun ontwikkeling en combineert performance, film en live events

Chiquita breidt sponsoring hardloopevenementen uit

09-04-2026 | 15:25:24
Chiquita is dit jaar aanwezig als bananensponsor bij zowel de NN Marathon Rotterdam als de ASML Marathon Eindhoven.

Zalando zet in op supporters bij Marathon Rotterdam

09-04-2026 | 10:31:46
Zalando is op 12 april opnieuw aanwezig als sponsor van de NN Marathon Rotterdam 2026.

MediaMarkt blijft tot 2030 hoofdsponsor Feyenoord

03-04-2026 | 08:20:00
MediaMarkt en Feyenoord verlengen hun samenwerking tot medio 2030. Het hoofdpartnerschap, dat in april 2024 begon, is opengebroken en voortgezet

Belgische Sponsorship Association van start

31-03-2026 | 09:45:00
Een groep Belgische sponsoringexperts lanceert de Belgian Sponsorship Association (BSA), een initiatief dat de sponsoringsector wil professionaliseren en beter verbinden.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een IT Service Medewerker

17-04-2026 | 10:25:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar IT Service Medewerker - Fulltime

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Media Operator

17-04-2026 | 10:07:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Media Operator - Fulltime

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.