PRGoeroes vergroot zichtbaarheid van Le Wagon

Pr-bureau PRGoeroes heeft de afgelopen drie maanden gezorgd voor meer zichtbaarheid voor tech-opleidingsinstituut Le Wagon.

Aantal tech-vrouwen laten groeien

Le Wagon is al zeven jaar actief in Amsterdam, en richt zich op trainingen in webontwikkeling en data. Het internationale bedrijf bereikte eerder dit jaar de mijlpaal van 20.000 afgestudeerden. Het doel van Le Wagon is om steeds meer mensen in Nederland aan veelgevraagde tech-vaardigheden te helpen en het aantal tech-vrouwen in ons land te laten groeien. Deze doelstellingen vormen een goede match met PRGoeroes. Het pr-bureau heeft namelijk veel affiniteit met de techsector, de zakelijke dienstverlening en gelijkheid tussen mannen en vrouwen.

Naamsbekendheid

PRGoeroes verzorgde de afgelopen maanden free publicity voor Le Wagon op websites als Emerce, Techvisor, Computable en Dutch Tech on Heels. De naamsbekendheid van het opleidingsinstituut is zo veel groter geworden, en Le Wagon is daarom zeer tevreden over de inzet van het bureau en de samenwerking met Jennifer Delano van PRGoeroes.

Angela Elizabeth López Lavado, Marketing & Events Manager Amsterdam bij Le Wagon: "Jennifer is een zeer betrokken professional. Ze is heel goed op de hoogte van wat er speelt in de Nederlandse tech-industrie en kan zich hierdoor snel verplaatsen in de specifieke behoeften van bedrijven. Daarnaast is ze erg positief en optimistisch. Ze brengt altijd interessante onderwerpen ter tafel, of het nu voor het werk is of gewoon voor een informeel gesprek. Het was superleuk om met haar te werken!"

www.lewagon.com/amsterdam

www.prgoeroes.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

HPB wordt PR-partner van Lloyds Bank Nederland

27-05-2026 | 12:47:00
Lloyds Bank Nederland heeft na een aanbesteding gekozen voor HPB | Het PR Bureau als strategisch partner voor earned media.

Vijf genomineerden voor PR Persoon van het Jaar 2026

26-05-2026 | 16:10:00
PR Persoon van het Jaar 2026: De genomineerden zijn Denise van Ooijen, Kiki Hirschfeldt, Jacqueline Bosselaar, Jacob van der Vlugt, Anja van Beijnum

Dorien Kuiken vertrekt bij ACE

26-05-2026 | 14:59:00
Dorien Kuiken verlaat ACE PR per 1 juni. Zij was sinds augustus 2025 Head of ACE PR en gaf leiding aan de PR-tak van ACE

Vijf genomineerden voor PR Talent van het Jaar 2026

26-05-2026 | 13:10:00
PR Talent van het Jaar 2026: De genomineerden zijn Isa van Schaik, Steven Floris, Isha van Egmond, Doron Beuns, Rosalie Smit

Daan Jansen hoofd communicatie NPO

22-05-2026 | 16:50:00
Daan Jansen is per 1 juni 2026 benoemd tot hoofd communicatie bij de NPO. Hij is de tweede rijksambtenaar die vanuit OCW naar de NPO overstapt in die functie


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Follo wint negen European Search Awards

27-05-2026 | 15:07:00
Follo heeft tijdens de European Search Awards 2026 in Porto negen awards gewonnen, waaronder twee gouden en zeven zilveren onderscheidingen.

Wenneker Amsterdam produceert wereldwijde Philips Avent-campagne

27-05-2026 | 13:10:00
Philips Avent lanceert met Share the Care een wereldwijde campagne die aandacht vraagt voor de druk en verwachtingen waarmee moeders dagelijks te maken hebben

Cees Faes: Ferrari is niet Apple-compatible. Blijkbaar.

27-05-2026 | 12:56:49
Enzo Ferrari zei ooit: “Aerodynamics are for people who can’t build engines.” Ferrari ging nooit over efficiëntie. Ferrari ging over excess.

Unox focust op festivalzomer met Knaks

27-05-2026 | 09:58:00
Unox start deze zomer een campagne waarmee het merk zich nadrukkelijker wil verbinden aan typische Nederlandse zomermomenten.

LePub breidt wereldwijd management uit

27-05-2026 | 09:20:56
Met de benoemingen wil het internationale netwerk van Publicis Groupe de creatieve kwaliteit en de wereldwijde impact van het werk verder versterken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.