Pitch in Sneltreinvaart 2024: RAW en bol blikken terug

RAW en bol hebben het succes van de Treinpitch 2024 gevierd. Als onderdeel van het 'Stay Grounded' initiatief, reisde RAW dit jaar opnieuw per trein naar Cannes. Om te benadrukken dat de trein een beter alternatief is op meerdere vlakken, lanceerde RAW vorig jaar het initiatief 'De Pitch In Sneltreinvaart'. Het reizen per trein biedt de kans om reistijd om te zetten in creativiteit. Dit jaar kreeg de ‘Summer Course’-groep, gedurende de 10 uur durende reis naar Cannes, de kans om een creatief vraagstuk op te lossen voor bol, de Adverteerder van het Jaar (AMMA) en winnaar van de SAN Consistent Award.

De pitch adrenaline

Dit jaar kregen de teams de kans om hun ideeën te presenteren aan een publiek en de klant. De presentaties van de treinpitch 2024 vonden plaats op RTL Beach, waar de ambiance van het strand en het grote podium de maakten.

Marco Gijsen, Director ALLY bij Ad Alliance: "Stay Grounded ging niet op voor de pitches: de RAW-hoogvliegers brachten geweldige creatieve concepten naar ons podium. Mooi ook om te zien hoe gemakkelijk verschillende AI-tools zijn gebruikt voor onder andere de visualisatie van de ideeën voor bol."

Ramin Bahari, Creative Director bij DEPT: "Los van de concepten vonden we het belangrijk om de talenten van RAW ook te laten ervaren hoe wij ideeën reviewen en wat een goed bol idee is. Eén team heeft de humoristische toon van bol heel goed gecombineerd met de beleving van de doelgroep en mag zich daarom met trots de terechte winnaar noemen." 

Na deze presentaties stelde de jury een shortlist van vier teams samen, die door mochten naar de pitchfinale in het DEPT penthouse. Hier kregen de finalisten de kans om de klant direct te overtuigen van hun idee. Het winnende team "de Mannen", bestaande uit Eva Koffeman en Willemijn Besteman, wist de jury te imponeren met hun ideeën en  presentatie.

Isaac Diepenhorst, Lead Team Social bol.: "Bij bol ondersteunen we graag jong talent, en we waren blij met alle frisse ideeën en inzichten die we kregen gepresenteerd. Met uiteindelijk Team De Mannen als mooie winnaar." 

Willemijn Besteman en Eva Koffeman, creatief duo De Mannen van Roorda: "Onze favoriete briefings zijn degene waarbij we samen zitten te klieren tot we per ongeluk op een goed idee stuiten. Dat is precies wat er gebeurde in de trein. Onze Cannes ervaring had niet beter kunnen starten dan met het winnen van deze pitch voor bol. Het zou gestoord zijn om ons concept deze zomer terug te zien op Lowlands."  

www.we-are-raw.com

www.bol.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:


Fontys-studenten winnen RA*W Short Form Challenge

22-04-2026 | 13:18:20
Isabel van den Berkmortel en Dean Flaat ontwikkelden het winnende Koningsdag-concept voor Bar-le-Duc.

RA*W en Crocodile starten Short Form Challenge

25-03-2026 | 15:23:00
RA*W en Crocodile Agency lanceren samen de Short Form Challenge, een competitie voor startend creatief talent.

State of Talent 2026 toont kloof tussen junior en bureau

19-03-2026 | 11:26:00
1 op de 3 junioren in de creatieve industrie weet niet of zij over 5 jaar nog in de sector werken. Dat blijkt uit het onderzoek State of Talent 2026

Cases insturen voor Esprix kan vanaf 22 december

17-12-2025 | 14:04:00
De inzendperiode voor de Esprix Awards start dit jaar al op 22 december. Daarmee krijgen inzenders de mogelijkheid om nog vóór de feestdagen hun cases aan te melden

RA*W opent inschrijving Cannes Summer Course 2026

04-12-2025 | 13:00:00
De organisatie wil jonge creatieven meer tijd geven om met hun bureau het gesprek aan te gaan over deelname en de benodigde investering.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Havas Lemz grote winnaar 60ste editie ADCN Awards

07-05-2026 | 22:01:52
Wat zo gezellig begon met een leuk diner in Brasserie George op het 60 jarig jubileum van de ADCN te vieren, eindigde in een awardsuitreiking vol twijfel

Kaliber scherpt koers aan met P4-aanpak

07-05-2026 | 17:03:00
Kaliber heeft zijn organisatie en werkwijze aangepast aan een veranderende markt.

Tarnoc kiest VENGEAN voor positionering consumentenmerk

07-05-2026 | 12:00:02
Met de rebranding wil de Delftse tech-startup de stap zetten van technologiebedrijf naar consumentenmerk.

Dentsu ontwikkelt campagne: Tijd voor Defensie

06-05-2026 | 15:06:00
Het ministerie van Defensie lanceert een campagne gericht op jongeren binnen de bredere Tijd voor Defensie-aanpak.

Closed on Monday en De Ronners aan slag voor Ahrend & Gispen

06-05-2026 | 12:39:00
Ahrend & Gispen hebben na een pitchtraject gekozen voor een samenwerking met zowel De Ronners als Closed on Monday.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.