NSMBL organiseert filmavond It Ends With Us met Amsterdamse Pathé de Munt

Op woensdag 14 augustus 2024 organiseerde lifestylewebsite NSMBL, in samenwerking met de Amsterdamse bioscoop Pathé de Munt, een filmavond in verband met de verfilming van Colleen Hoover’s It Ends With Us. Daarmee organiseerde NSMBL na enige jaren opnieuw een evenement.

Eventlocatie

De bovenverdieping van Pathé de Munt in Amsterdam werd omgevormd tot een zomerse eventlocatie, volledig in de stijl van It Ends With Us. NSMBL nodigde lezers uit om kennis te maken met het platform en de redacteuren te ontmoeten. Daarbij kregen zij e kans om de boekverfilming te zien.

Samenwerkingen

Middels samenwerkingen kregen merken de kans het publiek te bereiken. Het welkomstdrankje werd verzorgd door Tecán en de alcoholvrije dranken door Santani. Aan het einde van de avond kregen de gasten een goodiebag, met geschenken van partners zoals Parfumado, EasyToys, Colgate, Pathé Thuis en ICI PARIS XL, Monday, Bondi Sands, Pupa Milano, e.l.f. Cosmetics en Compeed.

Emma Toussain, hoofdredacteur van NSMBL bij Mediahuis Nederland: "Ik ben ontzettend blij dat we NSMBL ook ‘offline’ naar onze lezers kunnen brengen en dat we zo’n mooie avond hebben kunnen opzetten in samenwerking met Pathé.

Door hun enthousiasme en fijne samenwerking hebben we deze avond precies zo kunnen vormgeven zoals we in gedachten hadden. Deze avond past volledig bij wat NSMBL is en wil uitstralen: een fijne community, gezellig, laagdrempelig en met een tikje glamour."

Doron Kurz, Commercieel Directeur van Pathé: "We zijn trots op dit event, waarbij NSMBL-lezers als een van de eersten konden genieten van de nieuwe comfortabele Relax Seats bij Pathé De Munt.

Deze samenwerking gaf onze bezoekers de mogelijkheid om samen met NSMBL in een stijlvolle en ontspannen setting van een prachtige film te genieten en versterkt onze ambitie om het bioscoopbezoek tot een nog uniekere beleving te maken."

www.mediahuis.nl

www.pathe.nl

www.nsmbl.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Mediahuis Nederland en dentsu zetten agentic buying in

16-06-2026 | 12:27:00
Volgens de betrokken partijen laat de campagne zien hoe AI-agents kunnen worden ingezet binnen bestaande mediaprocessen

[DutchMedia Podcast] met Rien van Beemen van Mediahuis Nederland

11-06-2026 | 19:52:00
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Chef In bij De Telegraaf

03-06-2026 | 10:17:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Chef In bij De Telegraaf - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Marketing Manager

03-06-2026 | 09:56:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Marketing Manager - Amsterdam

Mediahuis Nederland begint pilot afhaalpunten dagbladen op Schiermonnikoog & Vlieland

25-05-2026 | 19:21:30
Mediahuis Nederland begint per 1 juli 2026 een pilot met afhaalpunten voor dagbladen van alle Nederlandse uitgevers op Vlieland en Schiermonnikoog. Daarmee blijven papieren kranten (ook die van DPG Media) beschikbaar voor abonnees en losse verkoop op beide eilanden
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TFA verzorgt audiotraject voor Douchebag-campagne

18-06-2026 | 16:08:53
De campagne is ontwikkeld door NOISE in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en draait om een herkenbaar moment onder de douche

ARTIS lanceert campagne rond heropening Aquarium

18-06-2026 | 15:23:34
De campagne is volgens ARTIS een van de grootste marketingcampagnes in de geschiedenis van de organisatie en brengt de onderwaterwereld van het Aquarium naar de stad

VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital

18-06-2026 | 12:56:59
De samenwerking omvat de ontwikkeling van de merkstrategie, het merkverhaal, het merkthema, de visuele identiteit en de redesign van de website.

Creativiteit blijft knelpunt voor marketeers

18-06-2026 | 11:58:00
Dat blijkt uit het rapport Clients and Creativity 2026 van WFA en LIONS.

Antal van Pelt: Het tijdperk van de beige marketeer

18-06-2026 | 09:28:00
Merken groeien niet door netjes binnen de lijntjes te kleuren. Ze groeien door iets te kiezen. Door ergens voor te staan
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.