Nina van den Broek Account Director SuperRebel Agency

Nina van den Broek zet een punt achter RUMAG en begint als Account Director bij SuperRebel Agency. Met haar scherpe visie op klantrelaties en samenwerkingen gaat Nina ervoor zorgen dat SuperRebel een volgende stap zet in het bouwen van sterke merken.

Ze brengt een schat aan ervaring mee, opgedaan bij klanten zoals Adidas, Coca-Cola, Bayer en het Ministerie van Defensie. Haar eerdere rol bij Gen Z-bureau Just Another Network en haar positie als hoofdredacteur van GIRLZ & Hitkrant hebben haar diepgaande inzicht gegeven in de wensen en behoeften van nieuwe generaties.

Nina van den Broek: "Ik ben heel trots om vanaf augustus onderdeel te mogen zijn van SuperRebel en samen met het team te bouwen aan betere klantrelaties en mooie samenwerkingen. Ik heb er zin in!"

www.superrebel.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

SuperRebel Gear lanceert MAVERICK_ hoodie

29-04-2026 | 09:46:00
SuperRebel.Agency bouwt niet alleen merken voor klanten, maar ontwikkelt ook eigen merken.

SuperRebel.Agency lanceert campagne attractie This is Holland

21-04-2026 | 11:11:00
De campagne moet de merkbekendheid vergroten en meer bezoekers aantrekken, zowel uit binnen- als buitenland.

Campagne toont veelzijdigheid Zeeuwse natuur

20-04-2026 | 10:11:24
De campagne is ontwikkeld in samenwerking met SuperRebel.Agency en de Provincie Zeeland.

Vivienne Mak: Rebels werk bij SuperRebel.Agency

17-04-2026 | 09:15:00
In gesprek met Bas Vlugt gaat het over haar overstap vanuit België, het verschil in mentaliteit tussen bureaus

Lodewijk Varossieau: Uren schrijven, waarde verkopen

17-04-2026 | 09:03:00
Uren zijn niet het probleem. Zwakke waardeproposities zijn het probleem.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.