Natuurhuisje wint eerste MediaTestTaart van 2023

Elk half jaar reikt MediaTest de MediaTestTaart uit aan een organisatie of persoon die er in de Nederlandse media uitspringt. Natuurhuisje wint de eerste MediaTestTaart van 2023 met de campagne Niet vliegen, wel landen.

Natuurhuisje

De onderzoekers van MediaTest waren het er unaniem over eens. Met een nieuwe branding en de copy Niet vliegen, wel landen heeft Natuurhuisje erg veel media-aandacht gekregen. En veel lof van vakgenoten.

De MediaTestTaart werd ten kantore van Natuurhuisje in ontvangst genomen door CEO Dick Vulto en impact manager Robert van Veen, die vol enthousiasme vertelden over de visie van Natuurhuisje en de campagne zelf.

Niet vliegen, wel landen

De campagne van Natuurhuisje is ontwikkeld in samenwerking met Gardeners. De slogan Niet vliegen, wel landen hint naar vliegschaamte, maar biedt ook een oplossing aan. Door deze oplossingsgerichte, positieve insteek kreeg de campagne van alle kanten lovende reacties. 

MediaTest brengt elk halfjaar een MediaTestTaart langs bij een organisatie of persoon die eruit springt binnen het vakgebied van media en communicatie. Wil je iemand of een organisatie aandragen? Stuur dan een mail naar Eline de Jong, [email protected]

www.mediatest.nl

www.gardeners.nl

www.natuurhuisje.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen

06-01-2026 | 12:34:00
Marketing Mores – een maandelijkse column over de ongeschreven regels, gebruiken en cultuur van de branche. In deze editie vertelt Antal van Pelt over de typische verschijnselen van ons vak en de branche.

VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne

06-01-2026 | 10:52:00
De commercial zet sterk in op emotie en storytelling en sluit aan bij de merkstrategie Elke Dag Plezier.

Diederik Breijer verlaat United Playgrounds

06-01-2026 | 10:10:00
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds. In januari 2022 startte Diederik Breijer met investeerder Standard Investment, United Playgrounds.

[Vacancy] VML has a position for Microsoft Marketing Coordinator: Events

06-01-2026 | 10:06:00
VML is directly looking for Microsoft Marketing Coordinator: Events (Dutch) - Amsterdam

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.