N=5 ontwikkelt campagne invlatiecorrectie Melkunie

Als je keuzes moet maken bij het boodschappen doen, vallen de extraatjes als eerste af. Zoals een toetje. Daarom komt Melkunie met Invlatiecorrectie. Een extraatje voor heel Nederland, in de vorm van: vla. N=5 ontwikkelde zowel de actie als de bijbehorende campagne. Later dit jaar zal Melkunie terugkeren met een actie onder het thema Invlatiecorrectie.

Invlatiecorrectie

Invlatiecorrectie is het eerste initiatief van Melkunie na de start van de merkcampagne Goeie, van Melkunie eind vorig jaar. Die merkcampagne liet al zien dat Melkunie een vrolijk merk is dat mensen vooral wat meer wil laten genieten. Met de introductie van Invlatiecorrectie voegt Melkunie nu de daad bij het woord.

Martijn van Amersfoort, Senior Brand Manager Melkunie: "Melkunie richt zich op gezinnen, die door het inflatierecord en de stijgende prijzen steeds meer keuzes moeten maken in de supermarkt. Zij hebben steeds minder financiële ruimte over voor extraatjes zoals het toetje. Als je nu een pak Melkunie vla koopt, krijg je het aankoopbedrag terug. Zo helpt Melkunie je ook nu te blijven genieten. En dat is een Goeie, van Melkunie."
 
Melkunie Invlatiecorrectie is aangekondigd met een 1/1 printadvertentie in Se Telegraaf en het AD op zaterdag 11 februari. De actie wordt verder ondersteund met social (video en statisch), display en OOH (abri) rondom de primaire retailers van Melkunie.

Credits:

Melkunie: Martijn van Amersfoort, Myrte Roovers | Creatie: N=5 | Character Design en animatie: Colorbleed | Sound: Manglemoose | Media: Dentsu

www.nis5.nl

www.melkunie.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

KFC Nederland kiest winnaar voor soundlogo

01-05-2026 | 14:31:00
De winnende track wordt de komende 2 jaar gebruikt in alle Nederlandse merkcampagnes.

Bob Koigi: Koopgedrag hertekent B2B-marketing

01-05-2026 | 12:57:18
Veranderingen in koopgedrag dwingen B2B-marketeers om hun aanpak voor groei te herzien

[Vacancy] VML has a position for Project Execution Lead

01-05-2026 | 10:32:00
VML is directly looking for Project Execution Lead (Dutch Required) - Amsterdam

Dutch Opening Dinner Cannes Lions 2026

30-04-2026 | 19:46:00
Voor Nederlandse deelnemers aan Cannes Lions 2026 wordt op dinsdag 23 juni een gezamenlijk diner georganiseerd.

Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) wint Global Grand Effie 2025

30-04-2026 | 19:01:00
Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) heeft een Global Grand Effie 2025 gewonnen in de categorie Positive Change: Social Goods – Brands. Deze prijs komt van de internationale Effie Worldwide-organisatie
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.